Subvencija poljoprivredi za 2011 godinu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ma kakve bre veze.Ne lupajte više.
U Opštini Sečanj su tačno po redu dobili ljudi kako su i predavali.Isti princip je bio i prošle godine i odrađivalo se 5 zahteva dnevno što se isplate tiče.
 
Auuu Steve 73 sto ne rece ranije.... A kad bi onda bilo najbolje da su mene isplatili? Pitam posto vidim da si upucen u gazdovanje tudjim budjelarom....
 
Dasta je preko veze...i ovde kod nas je radila veza...pitajte clana glavas i farmer boba,kako su njihovi dobili a koje bio prvi na spisku?
 
Pancevo jos nista,ja sam bio 18-ti...oko 9h sam predao.A jel znate gde su bili najveci pritisci i protesti,sad nas malo lade :)
Ipak su počeli sa isplatom i za Pančevo, iako smo bili na protestima najoštiji, ipak se isplatilo samo da ispune obećenja i isplate svima do 100h do 31.jan inače eto nas početkom februvara ponovo !!!
Meni su uplatili do 30h danas a zahtev sam predao 1.jul u 8:35.
 
Ja sam danas zvao Upravu za trezor u NS-u, izdiktirao zeni moj broj gazdinstva, i rekla mi je da mi je zahtev obradjen i poslat na placanje... Pitam kada ce te mi uplatiti, kaze ne znam, to radi Beograd...Svaki dan pustaju po malo...
 
Kako god ovako mi je zena rekla....Uglavnom ja sam ok, i treba da cekam pare, nadam se da ce biti uskoro....
 
Ja dobio pismo sa izvestajem da im treba potvrda za pio :haha::haha: odem kod njih i pita sto bre kad sad nisam protestvovao :haha: malo procaskamo i nadju mi uplate za pio :haha: picke
(to je ljudska osobima )
 
Danas sam bio u trezoru kod nas, i predao zahtev, sa "novom" potvrdom o izmirenom pio (kao novi pio obveznik od prošle godine), sada je bilo sve OK :osmeh:. Inače ja sam kod nas bio 1.jula drugi u redu za podnošenje zahteva za subvencije, i odbijen sa objašnjenjem da je potvrda o izmirenom pio neprihvatljiva, jer kao novi obveznik pio fonda nisam uplatio pomenuti iznos na "pravi" račun :sta:. Prošlog petka su mi međutim rekli da ću ipak ostvariti pravo u prvom krugu, ali treba da sačekam koji dan da bi mi u pio fondu izdali novu potvrdu, na kojoj je naznačen iznos i datum uplate. Sad mi jedino predstoji da sačekam uplatu :haha:, koje ću se bogme načekati.
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh