Subvencija poljoprivredi za 2011 godinu

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja nisam uspeo i ako nema guzve fali uplata od 1700din.A ne fali sma je pre 14.08.2010 uplaceno malo vise tako da je kasnije doplaceno ali nije dovoljno za njih i njihove racunice ma...u im njinu.
 
Da li vama traže iz banke potvrdu o aktivnom statusu gazdinstva prilikom isplate subvencija?

Račune sam predao 04.07. i subvencije sam dobio, ali refakciju još nisam.
 
Ne znam, meni u Intesi traže. Doduše sad su mi dali novce od subvencija, ali sledeću uplatu na namenski račun mi neće isplatiti dok ne donesem tu potvrdu. Radnici na šalteru kažu da razumu da moram imati aktivno gazdinstvo čim su mi isplatili subvencije, ali da im iz BG traže sad i taj papir.
 
meni rekli u zadruzi da bi trebalo posle petnaestog - al ne rekose kog meseca, inace malo pre bio u banci nema nista
 
Ne znam, meni u Intesi traže. Doduše sad su mi dali novce od subvencija, ali sledeću uplatu na namenski račun mi neće isplatiti dok ne donesem tu potvrdu. Radnici na šalteru kažu da razumu da moram imati aktivno gazdinstvo čim su mi isplatili subvencije, ali da im iz BG traže sad i taj papir.
Reci im da ces promeniti banku pa ces videti hoce li traziti jos nesto od papira
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh