SPORT-Opšta tema

Pazite sad ovo kada je Kalina trebao da ostane pre dve godine zvezda nije dobila pomoc od.drzave da zadrzi domaceg igraca kakav je Kalina,dolazi situacija gde Panteru istice ugovor i sta onda,onda.dolazi inekcija Zeljku i onom Savicu i produzuju pantera na 2,5m po sezoni,zatim 2014 zvezda biva izbacena iz evrope u fudbalu jer nemamo 800 000 eura,2024 fk partizan dpboja inekciju 3,2m od drzave zarad igranja evrope 🤡🤡. To su samo jedne od mnogih a vidim i nastavice se ovako.
 
Mi kao nismo imali povredjene igrace? Prosle sezone izgurali sa 7-8 igraca.


Taj mag vam ugaiso kk klub. Sada navijate za mutant privatan klub udbasa covic cova. Zar nije oterao maga taj isti vucko da prekine dominaciju koja je trajala u ABA 5-6 godina, u domacoj ligi 13 godina ?
dobro pa priznas da ste nas ugasili,sa hemofarmom se sibali i tukli po terenu a fmp sveli na sitne grane

za vas lepa vremena nema sta :haha:
 
Mi kao nismo imali povredjene igrace? Prosle sezone izgurali sa 7-8 igraca.


Taj mag vam ugaiso kk klub. Sada navijate za mutant privatan klub udbasa covic cova. Zar nije oterao maga taj isti vucko da prekine dominaciju koja je trajala u ABA 5-6 godina, u domacoj ligi 13 godina ?
Vi imate 14/15 igraca ali to sto Zoc ne koristi sve igrace na utakmici nego koristi 5 po 35 minuta svako ponaosob to ne znaci da su ovi sa klupe povredjeni . Razmisli o tome
 
Sad ce Zeljko da dodje da radi za 150000, daj nemojte da ste smesni sa takvim izajavama.
treba da potpise 2,5 mil po sezoni ali zvalonja mu ne da toliko i tu je problem

zelimir zna da mu mora dati bar 2 i nesto jer vama u glava on rusi partizan a veliki zelimir to koristi i boli ga tuki

za nista ubija se od para
 
Zna se da je do prosle sezone to bio Kampaco, a sada ti nama reci koliko je za ovu sezonu napisao i potpisao Panter kada je dobio blaniko cek koji kako sam kaze nije mogao da odbije. Plus toga prokomentarisi Zeljkovu platu od 900 000 evra za prethodnu sezonu.
Ne mogu vise da se bakcem sa vasim nebulozama,ako nastavite sa istima a verujem da hocete tema ce biti zakljucana i sve ovo obrisano.


Najveci uspeh ove sezone ce vam i biti sto ste nas dobili 3x za redom.
 
I velika je razlika kad ti se Topic Teodosic Hanga Mitrovic povrede i kad se povredi Trifunovic Smajlagic Andjusic Avramovic...
 
nadam se da hoce

nije sklapao ekipu

ekipa ne znam da li je bila pa i 2 meca ukupno kompletna

3 puta dobio Partizan za redom

uzeo kup

99% prvo mesto u abi

zadovoljan
 
Ne mogu vise da se bakcem sa vasim nebulozama,ako nastavite sa istima a verujem da hocete tema ce biti zakljucana i sve ovo obrisano.


Najveci uspeh ove sezone ce vam i biti sto ste nas dobili 3x za redom.
Ko te tera da se bakces?? Boli te istina?? Nemas kontra argumente pa bi sad da ugasis temu?? Podsecas me na Vujosevica koji se hvali da je ugasio Zvezdu pa tako hoces i ti da ugasis temu. Smesni ste do bola. Opravdavate Panterovih 2.5 miliona Zeljkovih 900 000, Naneli sigurno ima preko milion, Ledej takodje. Gde su Kaminski Kaboklo i DZ?? Skandirajte i dalje Vucicu SECERU mozda ce vam dati da se ne ugase ni KK ni FK.
 
Ko te tera da se bakces?? Boli te istina?? Nemas kontra argumente pa bi sad da ugasis temu?? Podsecas me na Vujosevica koji se hvali da je ugasio Zvezdu pa tako hoces i ti da ugasis temu. Smesni ste do bola. Opravdavate Panterovih 2.5 miliona Zeljkovih 900 000, Naneli sigurno ima preko milion, Ledej takodje. Gde su Kaminski Kaboklo i DZ?? Skandirajte i dalje Vucicu SECERU mozda ce vam dati da se ne ugase ni KK ni FK.
Smarate sa jednim te istim vec mesecima u nazad. Mogu da ta argumentujem na sve te nebuloze ali nemam snage jer to nece imati svrhe jer vi ce te opet terati jedno te isto. Tako da ce brisanje tih nebuloza biti najjednostavnija opcija.

Samo ti vodi brigu o vasem fk i kk,tu sam siguran da ne znas detalje kao sto znas o nasim timovima. Ne znam kom je u kosarci secer dao 4,5 ali o tome ni rec,pojela maca jezik.
 
Mi kao nismo imali povredjene igrace? Prosle sezone izgurali sa 7-8 igraca.


Taj mag vam ugaiso kk klub. Sada navijate za mutant privatan klub udbasa covic cova. Zar nije oterao maga taj isti vucko da prekine dominaciju koja je trajala u ABA 5-6 godina, u domacoj ligi 13 godina ?
Smesni ste sa tim vasim kompleksasem magom, zvezdu u kk je tad ugasila politika drzave. Normalan covek bi se stideo toga, nikad ni jedna politika ne treba da gasi klubove
..
 
Smarate sa jednim te istim vec mesecima u nazad. Mogu da ta argumentujem na sve te nebuloze ali nemam snage jer to nece imati svrhe jer vi ce te opet terati jedno te isto. Tako da ce brisanje tih nebuloza biti najjednostavnija opcija.

Samo ti vodi brigu o vasem fk i kk,tu sam siguran da ne znas detalje kao sto znas o nasim timovima. Ne znam kom je u kosarci secer dao 4,5 ali o tome ni rec,pojela maca jezik.
Mi smaramo, a vas vodja sa foruma ne smara?? To koliko znam mozes samo da zamislis zato ti i kazem da si jos uvek mlad i ostrascen da bi realno mogao da sagledas stvari u oba kluba.
 
A da li se ti stidis sada srpskog kalčopolija u fudbalu,nesto nisam primetio?
Ne ponosim se terzicem ni covicem ni i jednom postu. Za razliku od vas koji velicate budale. O vas fk niko nije ugasio, bicete 2 i igrati evropu. Nas kk je bio skroz ugasen, prodavali se kosevi. I vinse ponosite time, sto je korumpirana dos i sps bagra radila....
 
Mi smaramo, a vas vodja sa foruma ne smara?? To koliko znam mozes samo da zamislis zato ti i kazem da si jos uvek mlad i ostrascen da bi realno mogao da sagledas stvari u oba kluba.
Smarate kolektivno zato sam i rekao sta je najjednostavnije resenje. Volim svoje postujem tudje i apsolutno nema problem da gledam i jedne i druge kada igraju. Ali potenciranje jednog te istog vec mesecima pa ubili ste u pojam temu totalno. Opet i to razumem jer vam tako vrhovna komanda servira ali daj te ljudi vise aman jedno te isto stalno...
 
Ne ponosim se terzicem ni covicem ni i jednom postu. Za razliku od vas koji velicate budale. O vas fk niko nije ugasio, bicete 2 i igrati evropu. Nas kk je bio skroz ugasen, prodavali se kosevi. I vinse ponosite time, sto je korumpirana dos i sps bagra radila....
Nas fk bi bolje bilo da je ugasen. Sabotaza od spostvene uprave,preko trenera + moronskih navijaca(sto bi Pantic rekao Ostojini glodari). Manja sramota bi bilo ugasiti ga nego ovako brukati.

Evo ne znam da li si citao sramne Vazurine izjave ovih dana.

 
Nas fk bi bolje bilo da je ugasen. Sabotaza od spostvene uprave,preko trenera + moronskih navijaca(sto bi Pantic rekao Ostojini glodari). Manja sramota bi bilo ugasiti ga nego ovako brukati.

Evo ne znam da li si citao sramne Vazurine izjave ovih dana.
Vecina tih vatrenih navijaca su isti i u kk i u fk, ovamo su dobri ovamo ne valjaju.
To sto je tebi bolje ali nije ugasen, igrate i drugi ste, placaju se neki stranci, placa drzava licencu za evropu.
Tvoji grobari su ti koji se ovde na forumu ponose gasenjem, nisam to citao od zvezdasa.
 
Nazad
Vrh