SPORT-Opšta tema

Ne znam što je Avramovića slabo ubacivao.Ne raspoređuje dobro minute.I Smailagiću je skresao krila.Treba da se ugleda na Janisa koji ubacuje i Gilespija da bi odmorio Bolomboja i na uštrb rezultata.
Dobro ih je Janis razigrao trckaraju kao deca na livadi :cao:
 
Mislim da je odgovor u velikoj mrznji Hrvata prema sportskom drustvu Crvena Zvezda, pa kako se kaze neprijatelj mog neprijatelja je moj prijatelj .....
Mislis mrze Covica a verovatno su se urotili i protiv Vucica pa su ovi miroljubivi sportisti Kukoc i Radja dosli da provociraju Vucica .Mozda je trebalo da se pohapse na granicnom prelazu ili da im se zabrani ulazak u halu :haha:
 
Jel ima partizan šanse za dalje?
Nije nikakva steta da ne ode dalje ovaj tim celu sezonu igra ovako kako igra a najveci krivac je ubedljivo Panter .Covek osim ispadanja iz ritma ili forme ima ogroman mentalni problem .Treba se zahvaliti i Ponitki a i ovog malog Trifu poslati na kaljenje u Borac iz Cacka .Prevaga je bila odsustvo najboljeg igraca ove sezone Zak Lideja u veoma vaznom momentu za tim. Najveca radost je Kaminski covek koji je bio ocajan jesenas proigrao i sigurno najvece osvezenje ovog proleca .
U ovoj i ovako rastrzanoj sezoni ostaje play off ABA lige bice vatre bice ludila ulog kao nikada do sada pratimo i iscekujemo ::suncanje::
 
Milutinov je ponikao u Hemofarmu i odatle presao u Partizan.
Hemofarm nikada u istoriji nije izbacio ni jednog igraca iz svog pogona iz Vrsca a da budemo iskreni to i nije nikada bila kosarkaska sredina a nece ni biti ali je lepo zavrtelo sa farmaceutskim parama i to podrzavam potpuno razveselio se region a i lepo je ulagati i sport::vino::l
 
Није ми јасно зашто су у Партизану тако опчињени рватима...
Ti znas da su Hrvati imali zapazene rezultate na Evropskoj sceni u staroj Jugi i da su i Cibona i Jugoplastika pravili odlican posao .Posto je Hrvatska klupska kosarka nestala sa scene odavno a bogami i reprezentativna predpostavljam da ljudi sa dobrom energijom imaju zelje da uz pomoc odredjenih sponzora ,drzave ili grada Zagreba planiraju da pokrenu sa mrtve tacke zamajac a kada se pogleda atmosfera i sve oko nje kada igra Partizan zelja je prisutna sigurno
Medjutim i oni su onomad prodali mesto za euroligu Zvezdi za 800 000 i tamo je mafija zavladala a lova vrti gde burgija nece uvek bilo ::novac::
 
Bila je to dobra prica dok je bilo para. Hemofarm je bio i prvak ABA lige, a pored Milutinova iznedrili su i Milicica igrao je i Topic kad su bili prvaci vodili su ih ozbiljni treneri.
 
Cuj aplauz za Hezonju bilo i skandiranje,uvlacenje u njegovo **greška na maksimumu ,a on covek id u PAO na kraju sezone. A sta treba da place jer gubi od partizana.
Tako da prodadose Hrvati Zvezdi mesto za Euroligu 800 000 a lova zavrsila u aparmanima na Kvarnerskim otocima a clan PEXSAP kaze MRZE NAS HRVATI :sta: iZTALILA SE MAFIJA KVALITETNO ALI MAFIJU NIKO NE PROZIVA VEC PROZIVAJU OVOG MIROTVORCA KUKOCA COVEK BUBA MARA I ON I RADJA PITOMI LJUDI IZ NEKOG DRUGOG VREMENA ali ........................:off_topic:
 
Dobro ih je Janis razigrao trckaraju kao deca na livadi :cao:
Dobro došli kolega.Baš me zanima kako bi igrali vi sa toliko povređenih igrača.Mislim kako bi Mitoglu sastavio ekipu.Panter dao 20 koševa i ne valja.Šta bi vi.Dobili ste na poklon još i nesportsku i od onda ste se odlepili.Svi centri vam gađaju trojke.Kud ćeš bolje.Vi samo u mutoglua gledate koji vam je glavni krivac.Panter vam je juče igrao 38 minuta.Onomad Avramović igrao 40 minuta.Ako je Panter kriv,što ga ne izbaci u zadnjih par minuta pa da se vidi ko je ko.
 
Prvo ko je kriv ciboni sto nema uslove da igra EL ,zvezda je ispunila sve uslove i dobila prednost ,obrni okreni i da zvezda nije kupila od cibone opet bi isli u EL ,jer posle.te sezone se i partizan znatno mucio dok nije dosao Zeljko drzavni projekat.
 
Imate najskuplju ekipu i najskupljeg igraca u istoriji na nasim prostorima i vama opet neko drugi kriv .Finale kupa dodje deda sa jednom nogom izmlati vas na suvu magiju i na VELIKO SRCE .U principu sta zna srce sta su milioni .
 
Imate najskuplju ekipu i najskupljeg igraca u istoriji na nasim prostorima i vama opet neko drugi kriv .Finale kupa dodje deda sa jednom nogom izmlati vas na suvu magiju i na VELIKO SRCE .U principu sta zna srce sta su milioni .
Odakle ti informacija da je Partizan najskuplji tim u istoriji jel to predpostavljas ili znas da je skuplji od ove i ovakve Zvezde ⁉️
 
Da, da, mirotvorci Kukoc i Radja koji su bili uz Tudjmana pri podizanju zastave u Kninu kog su zauzeli, a Srbe proterali.
Cekaj jesu bili mobilisani da nije fotomontaza znam da je jedan igrao u Boston Seltiksima a drugi u Cikagu Bulsima sa Dzordanom kad ih je to Tudjman mobilisao JEL TO BILO PRE ILI POSLE OPROSTAJA SALETA DJORDJEVICA U BEOGRADU
STA KAZU VOJNI ANALITICARI NA PINKU IZ VUCICEVE STRANKE KO JE PATRIOTA A KO JE IZDAJNIK ⁉️:sta:
 
Odakle ti informacija da je Partizan najskuplji tim u istoriji jel to predpostavljas ili znas da je skuplji od ove i ovakve Zvezde ⁉️
Ma jok

Teo i Hanga sa 37 godina sami siju Pantera


Nejasno mi je totalno to pranje i izjendacavanje partizana i zvezde
Zvezda je uzela kup a uzece i nasu ligu(ako partizan ne bude ucestvovao),aba liga je izglrfa potpuno nebitna zbog dubaia
Tu i zvezda a posebno partizan namesta u pm

Pisao sam da ce biti debakl ako partizan ne udje u top 10,izgubio kuo,izgubio 3 uzastopne od vecitog rivala(koji je u problemu bio sa povredama i kako se pise bar 3 milki manje budzet)

Evo sad problem u partizanu,zeljki trazi novi ugovor na 3+1 godina na 2.5milki budzet i ostoja nece da potpise jos sad
 
Cekaj jesu bili mobilisani da nije fotomontaza znam da je jedan igrao u Boston Seltiksima a drugi u Cikagu Bulsima sa Dzordanom kad ih je to Tudjman mobilisao JEL TO BILO PRE ILI POSLE OPROSTAJA SALETA DJORDJEVICA U BEOGRADU
STA KAZU VOJNI ANALITICARI NA PINKU IZ VUCICEVE STRANKE KO JE PATRIOTA A KO JE IZDAJNIK ⁉️:sta:
Ne pravi se lud. Sale se oprostio tamo negde 2005-2006, a Kninska tvrdjava se dogodila 1995.
 
Odakle ti informacija da je Partizan najskuplji tim u istoriji jel to predpostavljas ili znas da je skuplji od ove i ovakve Zvezde ⁉️
Kaze covek ovakve zvezde,vidi se koliko se razumes u sport mani ce molim te. Uporedi trenerske plate i uporedi najskupjeg vaseg i najskupljeg naseg ,pa onda uporedi drugog naseg i drugog vaseg gde je jos veca razlika, i sve ce ti biti jasno.
 
Nazad
Vrh