SPORT-Opšta tema

Opet lupetanje gluposti, zvezda nije izbacena 2014 zbog para za licencu nego ste krsili finasijski ferpley pa vas uefa izbacila iz evrope.

Nemoj vise da nas zvalonja pomoze, opet vi o njegovom pomaganju kako smo mi drzavni projekat.

Od kako su sektasi zajahali fk Partizan dug 50mil , teleoptik pod hipotekom.Nismo prodali krstenog ugraca 10god.Igraci odlaze zbog neisplacenih plata bez obestecenja(Asano i onaj crnac krilo).

Nikad gora ekipa, bez titule 7 godina.I onda dao vam Vucko za licencu.


Dok se kod miljenice pojavljuju fantomske firme sa 10mil, dug se spusta sa 65m na 30m preko noci.A para nigde, kao i u kosarci kad se preko noci smqnjio dug od 17m.

Sta kaze Sinisa mali, al se skuile pare za navijace i taj zid na zapadnoj tribini?Al bilo prvo zasedanje vlade na Rajku?
Vaši čelnici su izjavili kako vas država finansira a vi mislite da skandiranjem odbijate novac od tog istog.Sve je to iz iste kuhinje.Mi više dobijano u FK a vi u KK.A što je najgore dobijaju naše pare a rezultati u Evropi-0.
Piksi treba da da ostavku i da ko ga nasledi sastavi tim od naših igrača iz naše lige a ne od ovih uzvezdenih stranaca.I to još pre prvenstva da nas ne sramote.
 
Ma vi dobijate i u kk i u fk. To si lepo reko sve je to iz iste kuhinje ali celnici koji je oskar postavio da uniste fk Partizan. Urnisali klub i kada da za licencu on je veliki dobrocinitelj.

Postavio onu komunjaru Vucelu i mladog debelog burzuja Vazuru sa 27 godina da vodi Partizan. Navijaci idu samo na gostujuce utakmice, nesloga sa upravom traje vec 5 godina. Sve mi je zao sto ih onda nisu njegovi kriminalci Velja i Belivuk nisu dovatili onda da im izotvaraju lobanje.
 
Što se vašeg FK tiče .Gubite od poslednjih na tabeli i sad tražite krivca za to.Ko je kiv. KK Zvezda što je izgubila i od Albe i od Asvela.Ko je kriv.A pare za igrače se izgube u džepovima čelnika.Ne bi oni meni dobili ni d od države ali tu se pare peru.A mi ovde presipamo iz šupljeg u prazno,ko je više dobio a niti išta znamo šta je prava istina-lupetaranje.
 
Da li ce to kralj biti nokautiran? Dosta bolje igrate bez Tea madjioničara...
HITNA MOLBA DOBRINCANU
Posto se ova tema relaksacije potpuno otrgla kontroli i umesto necega lepog i opustenog pojedinci su ovu temu pretvorili u rialiti i umesto da se vecinski deo ucesnika posveti poljo temama i razmeni iskustava u istoj ovde je prisutan veliki elektricitet i nezadovoljstvo verovatno izazvano delovanjem duhovnog vodje sa pratecim elementima i licima sa poternice ZAMOLIO BIH TE NAJKOLEGIJALNIJE DA PODHITNO ZATVORIS OVU TEMU I DA JE ZACEMENTIRAS ZA SVA VREMENA A AKO IPAK ODLUCIS DA DAS JOS JEDNU SANSU I DA PROBAS DA VRATIS POJEDINCE NA FABRICKO PODESAVANJE ONDA MOZE I DA SE ZALEDI TEMA NA JEDNO MESEC DANA KAKO BI OMOGUCILI DEPRESIVNIM I RAZDRAZENIM LICIMA DA U MEDJUVREMENU PRONADJU NEKI DUSEVNI MIR I RAZMISLE O SVEMU .
Mislim da bi to bilo najdelotvornije u ovom trenutku i kako bi svi mogli da se skocentrisemo na mnogo bitnije stvari od placenih camuga a to je cena ratarskih proizvoda i kako pronaci izlaz iz ovog lavirinta .Drugo mentalni sklopovi su toliko potroseni kod naseg coveka da je potrebno delotvorno delovati na vec razdrazenu psihu a ne rasplamsavati istu
HVALA TI DOBRINCAN UNAPRED ZAHVALAN PA BI MOGLI OPET DA AKTIVIRAMO TEMU U PLAY OFU ABA LIGE KADA SE I OCEKUJE DA SVEROPULOS UZME ONO ZA STA JE DOVEDEN A TO NIJE 16 ILI 18 MESTO EUROLIGE A NIJE NI ZUCKO ON JE DOVEDEN DA VRATI DUSI PREKO POTREBAN MIR I SMIRI POVAMPIRENE NAPREDNJAKE SA SLEDBENICIMA TO JEST NAPREDNIM SVEDOCIMA ::pomoc:;
 
Poslednja izmena:
aba liga je potpuno nebitna ako je dogovoreno ucesce oba nasa kluba u evroligi a sve mi se cini da jeste

ironija je da zvezda moze pomoci partizanu da bude u top 10

zamisli te bruke iz crno belog tabora


cekam da se priblizi kraj sezone i da vidim da li ce partizan ucestvovati u sampionatu drzave iz koje je

kup je izgubio,ostaje ovo da vidimo
 
Нема потребе да се затвара тема. Где бих иначе да пишем и да износим своје фрустрације о протраћеним претераним парама које држава сулудо баца на спорт.
Бар да те паре добијају наши Срби него тамо неки што се препродају на кило...
И где бих да ботујем као што написа један из противнивничког табора иако не схвата да смо у овом бићкуришу од спорта на истој страни.
:)
 
Zatvoriti temu?Na osnovu cega mozete to da trazite?Koji clan je povredjen ili je dostojanstvo foruma svojim pisanjem neko povredio?Postovani kolega je zatalasao vodu svojim pisanjem i sada da zatvorimo temu?Celo vreme koristi velika slova sto je nedopustivo a tek ono njegovo WC i na to niko ga nije upozorio.I to je prvi spomenuo ovu mogucnost sam moderator zamolio bih ga koje su reci koriscene sto ne dolikuje clanu ovog foruma.Hvala
 
Mornar hvala ti na savetu i preporuci,tema ostaje aktivna dok se ne pretera sa nebulozama. Takodje bi i ja tebi rekao da se malo ohladis i smiris po nekad iskuliras postove da bi ova tema ozdravila kako kazes.
 
Ma ja pitam iz drugog razloga,ćerka mi se popela na glavu da idemo na utakmicu onu zadnju tad može zbog faksa.Pa ako nema rezultatskog značaja ja bi da eskiviram😂
Ako si obecao idi bice dobra atmosfera bez obzira... jedino sto ces lakse doci do karte. A ako bude utakmica od rezultatskog znacaja racunaj da ces za kartu dati od 50 do 100e. :D
 

Poruka na zidu Arene, ko ju je ostavio? Na udaru Dino Rađa i čelnici Partizana! (FOTO)


Ra%C4%91a-poruka-Arena.jpg
 
Znaci pravilo o starncima u Srbije je totalno besmisleno, ovde cim dovedu garavog on dobije pasos po hitnom postupku.Cirkus liga, banana drzava.
 
Нисам гледао целу утакмицу али сам гледао од половине треће.
Чини ми се да је Олимпијакос одиграо са пола снаге. Онај центар нас уби под кошем.
 
Проклети турци... Да ли можете да замислите да Звезда победи у турској последњу утакмицу?
Да ли би то нешто значило?
 
Nazad
Vrh