SPORT-Opšta tema

Jeste bila produzena 5 min ali u tih 5 min igraci Borca su lezanjem na terenu napravili prekid 2-3 min i po meni je u redu sto je sudija produzio utakmicu jos 2-3 minuta.
 
Izgleda da ostali ne dele tvoje mišljenje:

Hitna reakcija: Anđelovski pred suspenzijom! FSS nije zaboravio ni Partizanov gol Napretku u 96. minutu


15093047019446.JPG

---------------------------------------------------------------------------------------------------
Trener Borca: Ja stvarno mislim da ovo fudbalu ne treba...

Borac razmišlja o istupanju iz lige: Evidentno kršenje pravila sportskog fer pleja

15093073662911.jpg

--------------------------------------------------------------------------------------------------
Saopštenje Zvezde zbog meča u Čačku: Sramna sprega Partizana i FSS!

15093040661198.JPG
 
Pa nisu ga delili ni kada je Partizan primio gol iz gol auta, takodje ni kada je Napredak dao gol u 96-om minutu a trebalo je da bude obrnuto. Ja sam samo naveo da je to moje misljenje a ko je gledao utakmicu mogao je da vidi bespotrebno valjanje Borcevog igraca Lime po terenu u produzetku na osnovu cega je sudija produzio mec za jos 2 minuta. Na kraju krajeva neka bude kako bude....mozda i treba prekinuti ovu nakaradu od fudbala u reziji uprava beogradskih blizanaca.
 
Dule pa nije lopta izašla puno u gol aut samo pola metra, i sada takvi nešto komentarišu. Mene je lično žao što fudbaleri Borca nisu uzeli bod jer su ga u svakom slučaju i zaslužili igrajući hrabro i bez respekta. Sve više objektivnih navijača prestaje da gleda ovu našu ligu jel nema ni malo kvaliteta.
 
Mislim da je taj sedmi tim jači od mnogi iz nekih drugih grupa , uostalom pobedili su i Keln i Bate Borisov, jednostavno je Zvezda morala više. a Radonjić je mogao da se proslavi ali je izgoreo, ima problem ili je brži od lopte ili je zaboravi :bravo:
 
Dragi priljatelji ja se iskreno nadam da su svi ovi komentari saljivi i da nijedan ne shvata ozbiljno sve ovo i da vas ne podsecam da je ogroman novac u igri i da su svetske kladionice sponzori mnogih klubova u Evropi i da ce Zvezdu promasiti na kladionici svaki navijac a od 8 meceva moze da uhvati eventualno gol gol,znaci tropa u Beogradu od Arsenala od Bate Borisova i bice tropa od Kelna a na strani kada niko ne ocekuje dobri rezultati u Nemackoj i Engleskoj a dali neko veruje da tim koji primi 4 komada od trulog Krasnodara i nemoze da dobije u prvenstvu bez pomoci sudija kao pruzio otpor isto kao Partizan bije Ausburga i Nemackoj a kuci haos,poruka nestavljajte platu na keca protiv Kelna u Beogradu ostacete bez plate PS i moj Sartid je tukao Ipsvica u Engleskoj pa kuci pred punim stadionom bunar.Nista nije onako kao sto izgleda prijatan dan svima i vise optimizma drugi put
 
Nazad
Vrh