SPORT-Opšta tema

Odakle izlazi ovolika pamet? Da je sve tako predvidivo kako ti kazes kladionice bi bankrotirale. Do juce nisi znao sta je igrao Piksi, a sad apsolviras fudbal. Gledaj i dalje Sartid tj Fk Smederevo, a nas pusti da uzivamo u uspehu klubova koji nam nesto u zivotu znace, bila to Zvezda ili oni sa vojnog stadiona.
 
Polako bre COCI i ja bi voleo da uzivam u uspehu nasih klubova vise nego leba da jedem ali sam odlepio sto vec 20 godina gledam ligu sampiona bez nasih kubova nema nas ni u kupu uefa nema nas nigde sluzimo za gol razliku biju nas indijanci nisam kupio sportski zurnal od 95 godine ne mogu da citam lazi i budalastine nije nas fudbal izgubio smisao zbog nekvalitetne lige nego zato sto je sve namesteno Sartid je bio u prvoj ligi 12 do 13 godina i nikada mu nisu svirali penal protiv Zvezde i Partizana a za njih neznam broja i svi su izmisljeni a isto je i sa crvenim kartonima zato vise nema drazi i neke stvari gube smisao vidis i sam sta se radi u fudbalskom savezu tako da mislim da jos nisu uslovi za zadovoljstvo i uzivanje a nebeski uspeh je napravila reprezentacija i smenjen selektor bez ikakvog objasnjenja a daje ovo bilo za kladionicu u Londonu u to nemoj da sumnjas
 

Šta ovo znači za Partizan i Zvezdu: UEFA bodovi, pozicije pred žreb, novac ...



15097233488250.jpg
 
Informacija iz medija od letos da Vazura i Ilijev idu da gledaju mega giga atomsko pojacanje Suma iz Gvineje Bisao i gledali su ga a sta su videli ne znam a placen najskuplje u istoriji Partizana 1,6 miliona eura iako je moje ubedjenje da je on dobio autobusku kartu do Srbije sa nasim gastarbajterima i jedno 2500 eura za garderobu i da posalje kuci neki dinar i taj je placen skuplje od Pedje Mijatovica ili Stevana Jovetica ili Kezmana e sad sta su ovi videli u Slovackoj neznam ali meni kada sam gledao ono nije bilo dobro jer ono nije bilo u istoriji Partizana i Suma sad neigra kao povredjen e sada ce novinari da pisu da ga trazi pola Evrope a ovi nasi ce da ga proslede ili u Bugarsku ili Rumuniju ili Bosnu kod drugih menadzera normalno za dzabe jer prodavac krofni ne vredi vise a mi cemo da nadjemo drugog Sumu i tako u nedogled i da uzivam ja samo neznam kako da se vise izadje iz ovog cirkusa oduzilo se nesto mnogo
 
E sad neko bi rekao pa sta kvota 1,15 ili 1, 20 to i nije bilo za igru ali to je bila kvota 30 iz 1 u 2 i to je bilo itekako za igru a bilo je fenomenalno i za live score u glavu da se roka 3 minuta pred kraj druga stvar to i nije bilo nikakvo iznenadjenje jer smo svi i ocekivali preokret u zadnjih 5 minuta i bice takvih preokreta jos mnogo ove sezone samo sto nema adrenalina i skakanja kod istinskih fudbalskih sladokusaca valjda nesto zamrlo u nama
 
Poslednja izmena od urednika:
Kolega netreba se sladiti tuđom mukom, koda smo mi bolji. Neznase koje slabiji dali Partuzan ili Zvezda, u evropi nemamo šta da tražimo.
 
Dragi Mico kada se neko nalazi u bankrotu tj stecaju i u fazi da nema para da plati struju u pioniru i topli obrok igracima a za dnevnice i ugovore da ne pricam i neko te dodirne carobnim stapicem i kaze ti nisi vise u bankrotu i pred likvidacijom sad si mocan i svemocan sad si pun ko Rok Feler to nije muka slozices se samnom to je bes ,izivljavanje,i ,bahanalije tako da to nije zrelo za izjavljivanje saucesca nego da ih covek pita 'sta radite bre'
 
To više nije ista zvezda... doći će dan kad ta zvezda opet ne bude privatna... a do tada će partizan da obećava da kupuje nove extra igrače a neće da ima pare ni za ove extra igrače.

Sramota i za jedne i za druge... ključ katanac....
 
Čestitke fudbalerima Partizana a iskreno se nadam da će i Zvezda pobedom protiv Kelna isto ostvariti prolaz u nokaut fazu lige evrope.
 
Sa obzirom da su Svabe u modernom fudbalu poznate kao masine za mlevenje mesa mislim da samo ricinus tu moze da zavrsi posao
 
Zvezda definitivno nije imala sreće.
Da ne pričamo o mnogim propuštenim šansama, ali pomenuću samo 2 prečke iz 2 utakmice koje su joj "odnele" 6 bodova sa kojima bi posao bio završen. Ne pobedi uvek bolji, to je odavno poznato.
Ostaje nada da će Zvezda nastaviti sa dobrom igrom i pokušati da u Beogradu pobedi osokoljeni Keln. Arsenal ih je častio, razlog više da ih mi dobijemo i naplatimo dug.
 
Nazad
Vrh