SPORT-Opšta tema

Prvo skoci pa reci HOP....
Piksi je davao golove ali nije bio centarfor.
 
Odigrase nasi protiv Austrije ko babe .

Ako se Gruzija zatvori u bunker , eto nama neresenog rezultata u ponedeljak u Beogradu
 
Jedan je bio Piksi. Igrao je centralnog veznog, bio mozak ekipe od koga je pocinjala svaka akcija. Klasicna desetka sto bi se nekad reklo. Mogao je dobro da igra i desnog spoljnjeg, tako je poceo u Radnickom iz Nisa. Posle njega u nasem fudbalu nema slicnog igraca.
 
Jedina dobra stvar veceras je sto ce STOJKE da se preseli na OLD TRAFORD ,gospodin HOZE MURINJO je dosao da gleda i imao je sta da vidi vec 5 mec za redom nam je golman igrac utakmice ali iako nam ti ostrvljani tradicionalno leze uvek igramo dobro sa njima jer oni preskacu igru a to nemoze da prodje kod nasih mnogo su dobri u skok igri ali cim krene pas igra kao sto Austrija igra nastaje problem a veceras je Austrija mogla jos neke sanse da realizuje,medjutim veceras nije Austrija bila nista specijalno koliko smo mi ocajno odigrali i to pred nasom publikom
 
Mi kuburimo dugo sa golmanima i nebi sada da pominjem golmane iz bundes lige ,Spanije ili Italije ali sa obzirom da mnogo dugo nisam gledao kod nas ovakve odbrane i ovakav kontinuitet vidi se da je u vrhunskoj formi i da zna znanje i realno od svih nasih golmana ide za 2 koraka ispred .Sto se tice Rajkovica mislim da za njega nema zime pun je samopouzdanja i ima kvalitet ali mislim da je ovde stvar kristalno jasna sto se tice dresa sa brojem 1 nema nikakve dileme
 
Može li Beograd kao Beč, može li Marakana da otpeva Bože pravde kako treba ? ...

15075354749294.jpg
...
15075295712549.jpeg


15074956262461.jpg







 
О чему ви причате.Људи су први у групи,каква је таква је успех је.Имају огромну шансу да се пласирају на СП,а ви ту нешто паламудите као велики стручњаци у пм.Што нисте отишли да дате подршку тим момцима,а не што тупите ту и глумите неке стручњаке о фудбалу а половина још мисли да постоју либеро и полутка у фудбалу.
А и ови Београђани 2 милииона их има и немогу да напуне маракану,35 000 карти продато,а од тог је једно 10 000 из Републике Српске уз мене наравно и пола моје породице.Под хитно да изместе одигравање утакмица у Ниш,Крагујевац,Јагодину,Нови Сад нека су мањи ал би бар народ дошао да види своју репрезентацију.
 
Ko hoce sta da gleda,neka gleda.Ja cu ipak utakmicu i iskreno se nadam da necu morati prebacivati na seriju :osmeh:.U principu su kvalifikacije dobro odigrane,izuzev poslednje utakmice.Kvalitet sigurno imamo,da se plasiramo,a rekao bih i nadam se da je slavlje tempirano za Beograd.:ppozdrav:
 
....................................................................................................................................................
А и ови Београђани 2 милииона их има и немогу да напуне маракану,35 000 карти продато, .................................................................................................................Под хитно да изместе одигравање утакмица у Ниш,Крагујевац,Јагодину,Нови Сад нека су мањи ал би бар народ дошао да види своју репрезентацију.

potpisujem

manja sredina , manji stadion ( ali pun ) imnoogo lepsa atmosfera .

Ovako ako krenu na tribinama da se prepucavaju navijacke grupe ( zvazdasi i partizanovci ) a stim u vezi da zvizde Stojkovicu . . . ode

mas u propast
 
Nazad
Vrh