Spisak otkupnih mesta i cena

@rista stela 15o din,sumbras 180 din,kerminka 200 din.Mislim da je fora u krupnoci pa tako i cena sto krupnije bolja cena sorta manje bitna.Sutra berba stele i kerminke pa javljam cenu.Danas su isto otkupljivali ali nisam stao da pitam.Sta se zbiva u Ritopeku,Vinci ili Zaklopaci?
 
Krupnoća jednako cena, za sortu te niko ne pita :D

U Vinči ima 3 mesta za otkup, dole pre krivine kod stare okretnice (to je ona firma što je prva na ulazu u Ritopek sa desne strane), na samoj staroj okretnici pravo ka Dunavu, kao i na brdu na okretnici (to je Burlat pro iz Ritopeka).

Cene ne znam, nemam šta da prodam pa nisam ni išao al vidim da sede besposleni, tek poneki traktor prođe sa merdevinama...
 
To vec lici na cenu a kako izgledaju sigurno su i kvalitetnije u odnosu na burlat mislim krupnije naravno u odnosu na sortu?
 
Kod mene je šarena nikad krupnija, da ne veruješ, moram da je slikam sa šublerom i na vagici, ne znam dal zato što je slabo rodila ili jer sam prskao slavolom, cenim da zbog oba :D
 
Kod nas pocele breskve,ne znam koja je cena,video danas na ulici da otkupljuju(dupli redovi pakovani u kolandeze)
 
E kad bi se malo raspitao sta je to koja sorta cena isl.
Odmah rucak u Lovac ako jos radi
Jurim neku ranu Breskvu ili Nektarinu samo da nije Majska Vatra:ppozdrav:
 
Ko god prodaje u Vinči, nek krene da vozi za Ritopek. Iste firme iz Ritopeka u Vinči plaćaju manje, nemoj da se lažemo da onda to ne prodaju zajedno, kao u Vinči je lošija roba a nije. Čak u samom Ritopeku nisu otkupljivali robu iz Vinče. Na jednom mestu sigurno otkupljuju i robu iz Vinče i isto plaćaju, pretpostavljate na kom da sad ne pričam,naravno mora da je kvalitetna, ko nije siguran nek mi pošalje PP.
 
Nazad
Vrh