Soja 2011.god.

Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
On će tako krenuti sa isplatom 30 din.+PDV,a kasnije će videti šta i kako...:ppozdrav:
 
Imate post od člana rasa 02 u temi Cena suncokreta 2011,7 strana.Razlika između soje i suncokreta u vlagi je samo( 13% kod soje),al uglavnom to vam je to.:ppozdrav:
 
Soju ce da lagerujiemo ,pa videcemo.Ne mogu oni da cekaju ,koliko mozemo mi da sacekamo cenu.Prosle godine zadovoljan,rod 2010,prodat u maju 2011
 
Ide ujutro,vrsi se u Ilincima vrsi Jovo iz vasice sa onim JD-om pa mu se nije isplatilo da ide samo zbog nas,sutra vrsi nama i nasem prvom komsiji pa cu javiti,tamo nisam ni isao samo jednom.Nece biti preko 17 po mojoj proceni.
 
U kom delu atara si radio ?
Ne znam kako ce biti do kraja i koliko ce biti prosek imam u ilincima i prema Sidu kod onog orasa tu su mi soje.
 
neznam naziv atara,u centru levo i po gasu...njive uz sam put gde je tarup krcio,icu kasnije jos nekih 70kj da skidam,zelene.....
 
Taj im je deo "zabrana" bar ovaj cim izadjes iz te ulice pa jedno 500m ujak ima 4-5kj u komadu i samo predjes kanal iza je Svracijak i tamo ima 4-5kj al do njega dok stignes otelis se.
Ne znam sta ce biti sa prinosom,sutra cale u zetvu a ja ostajem kuci cekam neke majstore.... javljam rezultat.
 
Necu braco odoh u nedelju za NS da gledam kako druga deca polazu ispite.

Kol'ko su im visoke soje,ova moja do kukova-struka je bila al mi nije Bog zna sta sa maunama.
 
reko sam ja tebi.....dzaba sto ti se motor nevidi kad nema mauna,kao da si je sejao za baliranje,ponudi padjanu da izbalira,mozda unovcis slamu :)
 
Status
Zatvorena za pisanje odgovora.
Nazad
Vrh