Slobodna diskusija o traktorima

Ne bi hteo da se mesam ali ti traktori izlaze iz tvornice sa jako kvalitetnim gumama , a prednje su nove, a i zadnje su skoro nove, sta nisi pogledao na gume koje su godiste, sa slike je tesko ocjeniti ali sa pravih 3800rh bi trebao imati jos tvornicke gume. A i boja se previse sjaji za 94 godiste , mozda grijesim.
 
Ja imam 6.11 isto takav, samo bez turbine i bez utovarivaca.
Traktor je hako mali potrosac i dosta je tih i udoban. Mana mu je sto je neokretan.
Cena im je mnogo jaka, verovatno zbog te male potrosnje i nema elektronike.
Ja sam mog platio 16.000e, tada mi je to bilo skupo, ali kada sam pogledao cene na zapadu, onda sam se odlucio da ga uzmem.
 
Bio sam danas kod tog cuvekog Ace u Klenak.Nisam bas odusevljen traktorima.Cenu su stvarno korektne ali traktori ne bas.Za kombajne imam samo reci hvale.
 
Bio sam danas kod tog cuvekog Ace u Klenak.Nisam bas odusevljen traktorima.Cenu su stvarno korektne ali traktori ne bas.Za kombajne imam samo reci hvale.

Zavisi na kakvu robu naletis kod njega. Ja sam bio jednom imao samo krseve od kombajna. Ali ima dosta puta i dobre masine. Kod njega ima svega.
 
U toj konjazi ima najmanje 20 traktora.Uglavnom JD,MF i par renoa Ares,NH 115....ma ima svasta.Fendt farmer 712...lep traktor.Kod svih su gume extra.Kako to ne znam.Malo su unutra pohabani vise nego sto sam ocekivao.To me je malo razocaralo.Nisu uopste farbani i lickani.Cak verujem i da su im rh tacni.
 
Ja nisam ispustio vodu iz Zetora.
Najavili za nocas -6.
Traktor je u garazi, javio babi da stavi neko djebe preko haube.
Sta mislite da li ce zalediti ili? Razmisljam da idem u selo i ispustim vodu.
 
mislim da mi je rekao oko 16000eura.Tu su zadnje gume neke uske.Jesu dobre ali uze od prednjih.Nije me nesto odusevio.Bio je jedan JD 6505 ili tako nesto.115ks ja mislim.E taj je recimo lep traktor.
 
Mislim da sam I ja gledao tog NH letos, ali mi je bio veliki. I ja nisam bio odusevljen s obzirom kako ga hvale. Nije bilo preteranog izbora tad ovih oko 100ks. Dok vecih od 120ks bilo stvarno par dobrih masina I cena je bila ok. Ali pre svega me je odbio ponasanjem. Kao da ga nije briga da proda masinu. Morali smo da ga jurimo po hali da pitamo za cenu I jos neke informacije za 2-3 traktora koja su nam odgovarala. Da je bilo jos nekog pa da razumem. Tako da me pristup musteriji nije odusevio. Ipak ne prodaje jedan traktor nego se ozbiljno bavi time. Da li je tako uvek ne znam.
 
Nazad
Vrh