Slobodna diskusija o traktorima

Moze se rasirit. Nadji njegov prirucnik, mozda pise na koje mjere moze da se siri i suzava.
 
Marko, koliko ja vidim tebi blato nagomilava samo sa strane izmedju tocka i kabine. Mozes od nekog sparinga da napravis cistac koji ce da skida blato pre nego da dospe u taj uski prostor. To ti je ovako po meni jednostavno resenje .
 
Navari slobodno pa nek stopa i na skidacu i tu na cevi kabine,pa kad ljudski zastopa onda ces iseci blatobran od muke.

@Diklofen kad ti dosoljavaju pamet ajd i ja malo da se ukljucim,ako resis da dodjes u moj kraj skokni i do Bosuta da vidis ovu masinu.
http://www.polovniautomobili.com/traktori/8226426/imr-dve-rakovice-120
Tamo su bili poznati jos pre dok su bile zadruge i licitacije ljudi su bili uhodani kupovali te rakovice i radili remont,vidjao sam tu sa oglasa ove godine kroz Bosut kad prolazim.
 
Vredi to je traktor od naseg clana*ili njegovog rodjenog brata) koji nije dugo bio na forumu ima nick Branko7, znam ga i ja uzivo bio je zimus u Adasevcima na predavanju i druzenju. Vredi otici i videti, mada je traktor u jednom selu malo dalje od Sida ali to je sve tu.
 
Ne. Ustvari mozda i moze, ali mi nije poznat taj zetor pa ne mogu tacno da ti kazem gde da postavis cistac. Uglavnom sam mislio da blato prvo nailazi na njega i da otpada. Znaci on bi trebao da bude iza kabine, a ne izmedju kabine i tocka. Ako me shvatas.
 
Navari slobodno pa nek stopa i na skidacu i tu na cevi kabine,pa kad ljudski zastopa onda ces iseci blatobran od muke.

@Diklofen kad ti dosoljavaju pamet ajd i ja malo da se ukljucim,ako resis da dodjes u moj kraj skokni i do Bosuta da vidis ovu masinu.
http://www.polovniautomobili.com/traktori/8226426/imr-dve-rakovice-120
Tamo su bili poznati jos pre dok su bile zadruge i licitacije ljudi su bili uhodani kupovali te rakovice i radili remont,vidjao sam tu sa oglasa ove godine kroz Bosut kad prolazim.

Mislim da su te rakovice al me nemoj drzati za rec kupljene pre xx godina na licitaciji u pd semberija.
 
Diklofen, izgleda nista od onog povracaja na nove traktore sledece godine, kad se trazi polovan?:ppozdrav:
 
Nazad
Vrh