Slobodna diskusija o traktorima

Na ulazu u Bijeljinu kad ideš iz Ugljevika, u Hasama. Kamion je bulkvalno kao nov, samo na par mjesta pušta ulje na semerinzima, jednostavno istrulili od starosti.
 
Nije. Rekao je da je imao samo jednog vlasnika i da je sve te godine bio garažiran. 300 i nešto kilometara, takav se ni u muzeju ne može naći. Kakvo samo vitlo ima naprijed, 60m sajle na njemu. Savršen kamion za jedno ozbiljno poljoprivredno imanje, nosivost od 5 tona, svi točkovi vuku, vitlo tako da može da izvuče sebe ili neku drugu mašinu....
 
Greota ga je iseci. Dajc i Fap su izgradili onoliku Jugoslaviju. Jedan tatin prijatelj je kupio takvog Dajca da ga podseti na stare dane. I kaze covek: "Vratio sam Dajca ali ne mogu i vreme". Namerava da ga restaurira i da radi sa njim. INace masovno ih ljudi prodaju na otpad.
 
Bio danima i to u Decembru mesecu.Jao što je lepo noću kada počne da fijuče vetar sa svih strana a pesak svuda naokolo.Jedino što je bilo dobro u svemu tome je pivo od 15 dinara u kantini.:haha:
 
Ja sam bio 45 dana.Leti spavao u satoru svaki dan se kupali u pek-u Paradaiza na njivama koliko hoćeš:haha: uvece samo vidis vojsku kako puzi kroz paradaiz.Puna šuma marihuane:haha: neko verovatno sadio pa posle podivljala pola pitomaca duvalo

- - - - - - - - - -

Bili su to najlepši dani u vojsci 1996g
 
Ja sam bio 2005 godine.Nije bilo paradajza ali zato šargarepe za izvoz.Svaka parcela sa povrćem ograđena bodljikavom žicom sa natpisima privatno vlasništvo.Nije bilo džidže u šumi.Starešina otišao par dana pre nas pa je verovatno sve sam popušio :haha: jer nije bio normalan kada smo mi stigli.
 
Nije. Rekao je da je imao samo jednog vlasnika i da je sve te godine bio garažiran. 300 i nešto kilometara, takav se ni u muzeju ne može naći. Kakvo samo vitlo ima naprijed, 60m sajle na njemu. Savršen kamion za jedno ozbiljno poljoprivredno imanje, nosivost od 5 tona, svi točkovi vuku, vitlo tako da može da izvuče sebe ili neku drugu mašinu....

Mene cudi da ga niko drugi nije htio kupit vec je morao nudit otpad?
 
Nazad
Vrh