Slobodna diskusija o traktorima

1025 nije traktor za baciti. U poredjenju sa zapadnim 105ks je mocniji na snazi, ali u svemu ostalom je daleko iza. Manjevicu taj sto si terao 1025 ima neku falinku.
 
izgubio sam paire od kupovine traktora pa ocu ako moz da mi posalju dokument iz arhive ako imaju, jedan iz sela tako uradio i poslali mu
 
Uporedite je sa v.pumpom od Univerzala ili od Zastava kamiona pošto nose Fiat motore.Trabalo bi da su iste pumpe.
 
vidio si cijenu kolega :osmeh: ako upali nek ide(a cisto sumnjam da ce neko toliko iskesirat)
a o ponavljanju trenutno nista. imam precih obaveza.
 
Kolega ja imam 560 novije serije koli je očuvan dobijao sam dobre pare za njega i nisam pristao , premda bi mi legao jedan duplak slične snage al u ovim uslovima to su samo želje.Što kažeš ti ima prečih obaveza pa valjda će se i to jednom realizovati:ppozdrav:
 
Danas je neko pokusao da mi stavi so kroz merac za ulje. Stavljam slike veceras kada stignem u Kladovo. Dajte predlog kako da precistim sistem. Ja mislio da ispustim ulje I stavim naftu. Da tako precistim.
 
Nemoj da palis,ispustis ulje pa zavrnes sraf na karteru pa naspes nafte,pa ispustis naftu,i prvo odvrni filter ulja.Ako na traktoru ima mali karter na karteru skini ga i operi sve.
 
Danas je neko pokusao da mi stavi so kroz merac za ulje. Stavljam slike veceras kada stignem u Kladovo. Dajte predlog kako da precistim sistem. Ja mislio da ispustim ulje I stavim naftu. Da tako precistim.

Cuo sam za sipanje secera u gorivo da od toga zapeku karike a za so u karteru jos nisam cuo (verovatno zaribaju lezajevi radilice )
 
Danas je neko pokusao da mi stavi so kroz merac za ulje. Stavljam slike veceras kada stignem u Kladovo. Dajte predlog kako da precistim sistem. Ja mislio da ispustim ulje I stavim naftu. Da tako precistim.

Gospode bože! Za ovo još nisam čuo! Čuo sam za šećer u rezervoar ali ovo ne! Zar smo toliko pokvareni?!?!?

Dobro je druže što si primetio!
 
Nazad
Vrh