slike kunica- zeceva

MikiPalić ...Super muzjak;))) i kavezi su ti extra svaka cast :bravo:

Joco super kunici...ti kalifornijski ti extra izgledaju... :D
 
Evo slike mladih zekova od ta zecica sta ne hocela da se koti :D
Ja sam misleo da se okotila kad sam pisao u temu ''skotnost'' ali ocupala je samo dlaku,danas kad sam posao u skoli video sam je da pravi gnezdo :)
 
@ JocoIlievski97

Nije upisivanje lokacije moj hir nego kada neko trazi neku pomoc ili trazi nesto da kupi dabe mu ja kazem gde ima u NS a ti si u Jagodini. Pre ce ti se javiti neko iz okruzenja da ti pomogne kad vidi da si blizu neke lokacije gde se to moze odraditi. Pa se stim i komunikacija ubrza i pojednostavi. :ppozdrav:
 
Deve klikni na nick moj ili neciji bilo ciji ovo sto pisehe mish ,peto i pokaze ti oces da saljes poruku oces meil oces da vidis profil sta te volja
 
Evo malo objasnjenja

2h2mkva.jpg
 
Hahaha moram se nasmijat nemojte mi zamjerit...alo dje je ovaj peto...i zar nebi ti treba da si petao ,,,daj da otvorimo kunicari cafe da se zeamo i druzimo ono neobavezno a ne ovako po temama da pisemo svasta ionako vise nznam dje je sto sta mislis peto petao petlu pevac kokote??
 
haha najjace ti je ovo ''peto petao petlu pevac kokote??'' :D :D :D
hehe
ja mislim da bi bilo dobro da se otvori ili kako ze kaze to jedan chat kao na kunicarstvo.com forum



A mala slova ce se i u buduce brisati voleli vi ili ne. :cao:
 
Poslednja izmena od urednika:
Hahaha moram se nasmijat nemojte mi zamjerit...alo dje je ovaj peto...i zar nebi ti treba da si petao ,,,daj da otvorimo kunicari cafe da se zeamo i druzimo ono neobavezno a ne ovako po temama da pisemo svasta ionako vise nznam dje je sto sta mislis peto petao petlu pevac kokote??

Ako nisi dosad primetio ima tema Svastara za takve koji neznaju gde sta da pisu. pre pisanja malo pogledaj naslove tema pa onda odaberi onu koja ti treba.
 
Ma vidjeo sam ja to ,nego mislim da je to opet svastara vezana za kunice...za sva ona pitanja za koja ne postoji tema...a mislio sam na temu fora cafe dje mozemo cisto samo da se druzimo zeamo i pricamo ovako kao o ovome ovdje sad a ovdje mu nije mjesto...eo tacno te vidim kako nas obojicu opominjes da prestanemo o ovome ovdje i predjemo na pp inace ce bit obrisano...
 
Nazad
Vrh