slike kunica- zeceva

Evo i slikica mojih zecova :) ::namigivanje::
x5w70y.jpg

28003eg.jpg

2rokdmr.jpg

Ovo je moja zecica zeljovica i trenutno je u blazenom stanju :)
v33chx.jpg

28mnyw3.jpg

A ovo je bio zeko prcko i ima nesto vise od mjesec dana ...njega cuvam za priplod kad poraste da obavlja teske i mukotrpne radnje........
 
mish lijepi su ti kunici a gdje ti je onaj crno bijeli muzijak sto si ga spominjao nisi postavio njegovu sliku.
 
A crno bijelog jos uvjek varim onako fino :)) :D
da probam i ja zecetinu...s obzirom da je sitan i bzv mi je da dzaba sjedi u kavezu ....premjestio sam ga u lonac :zli:
 
Slike mladih zenki B. Orijasa . stare 30 i 50 dana
15zgrq9.jpg

od 2 razliita su uzgajivaca , manja mi se cini mnogo rasnijom koliko se za ovu dob moze procijeniti ?
 
Hvala Sladjana :D ..ja sam onako skroz nov u ovome pa se trudim kolko mogu da naucim sto vise od svih vas ovuda koji mnogo vise znate od mene :sta:.....a coek i nisam neki veliki 173 cm i nije za pohvalu haha :haha: :)
E da i moram da ti pohvalim zecicu onu orijasa sarca negdje sam vidjeo dje je drzis ..e to je vec pravi zec...jel to ona sto voli da se pari :p ili neka druga,odlicno izgleda
 
E, a kad se Dule upokojio,sto nisi zvao na dace? Aaaaa salim se Alfo,vazno da ti imas potomke.Bas su lepi zekani.
Post je spojen: [time]1300881551[/time]
_________________________________________________
Misu druze to je ta zecica.Da je bio koja druga bilo bi mi lakse ::namigivanje:: a iste smo visine ja i ti, tako da nisam nesto sitna osoba pa zamisli kolika je ona.Mislim za tu rasu za zenku je bas velika.Samo se nadam da se ne pridruzi Duletu.Onda bi ja i drug Alfa morali zajedno da im dajemo 7 dana pa 40 dana ...pa da.
 
s6rujo.jpg
jos koja slika ::namigivanje:: muzjak Kojeg nisam ugrabio slikati ..
Post je spojen: [time]четвртак, 24. март 2011. 08:12:37 CDT[/time]
_________________________________________________

Post je spojen: [time]четвртак, 24. март 2011. 14:16:04 CDT[/time]
_________________________________________________
91cqah.jpg
 
Nastavlja se tradicija uzgajivanja Velikih činčila...Ovaj mancov je započeo sezonu prašenja,
ne odbija nijednu....
Gazda može samo da mu zavidi na količini žena :haha:
2j2dgn5.jpg

245f3v6.jpg
 
Nazad
Vrh