Silokombajn

ako nije tajna koliko kosta taj silazni?
Nema ni sajlu za lulu nego je mehanicki pogon.
 
Nemoj to kupovat, dok nabavis sta si sve fali otelit ćeš se, ako uopće nabaviš..

Za 2000kn, ili ti oko 300e, možeš nać ispravnog sipa..
 
kod vas to tako jeftino ide??
kod nas je oko 700-1000e sipov polovan stari.
Post je spojen: [time]1294276853[/time]
_________________________________________________
2yz0qw6.jpg


ovu masinu je pratilo 12 traktora i skoro svi su bili sa kamionskim prikolicama.
p.s.radila je duplo sporije nego sto moze jer je bio kukuruz pomesan sa sirkom i oluja ga povalila.
 
ratarhr je napisao(la):
igordulic je napisao(la):
kod vas to tako jeftino ide??
kod nas je oko 700-1000e sipov polovan stari.
Ma, to sam ja kupio za te pare jel cijeli taj silokombajn je zapeko svaki ležaj treba promjenit :cao:
ja ga nebi kupovao jer ako još ide jedan reduktor u kojem je jedan zupčanik a on je samo 1000e pa ti sad vidi
 
todor je napisao(la):
ratarhr je napisao(la):
igordulic je napisao(la):
kod vas to tako jeftino ide??
kod nas je oko 700-1000e sipov polovan stari.
Ma, to sam ja kupio za te pare jel cijeli taj silokombajn je zapeko svaki ležaj treba promjenit :cao:
ja ga nebi kupovao jer ako još ide jedan reduktor u kojem je jedan zupčanik a on je samo 1000e pa ti sad vidi
Imam, jos jedan silokombajn kojem nešta fali pa bi od 2 sastavio jedan ali taj drgu je kemper također krš kao ovaj još je lošiji samo ako bi mi netko mogo taj reduktor uslikat ?
 
ja sam imao kemper,dosta dobro radi i sve ali kolje traktor i trosi dosta goriva,no sa njim se moz sve pokupit.
 
Danas, sam dovezo silokombajn i opro ga :D
Sada, treba mi slika pogonskog djela kroz koji dan evo još koja slika njegova izašo me 150€ fali mu taj reduktor ... rakovica ga jedva nosi guma legne fino :cao:
11uz4eb.jpg

30mxq93.jpg
 
Moram ovo da "izkomentarisem" nemoj da se naljutus ali ovu kombinaciju sam imao pre 5-6 godina , rakovica 65 i potinge , znas sta mi se desilo pukla mi radilica u rakovice ajd j...s radilicu nego je ona podrobila unutr pola bloka tako da je motor otisao na otpad a ja sam morao uzeti novi blok motora, pa onda tu upasavat dijelove sa starog motora , sad kad se sjetim cir mi proradi. Moje misljenje za rakovicu je potreban neki silokombajn koji ide preko remena ( PZ ili potinger ali onaj sa oznakom ,cini mi se II - K on je remenjas) jer su oni puno laksi za pokrecat. SRETNO !!!! (ja ovo ko rudari)




Nema potrebe da citirate ceo post sa sve slikama!
 
Ja, ga neću vuć sa rakovicom samo sam ga s njom dovezo kući .. kupio sam što sam mogo da nisam naletio i da nije bio tako jeftin nebi ga ni uzeo .. tj. šta će mi to što ću ja silirat je ništa ali eto sad baš hoću da ga imam i to je to .. nemamo svi za novo ali nemma potrebe za novim ... :ppozdrav:
 
Kazner je napisao(la):
hurli xa86 je napisao(la):
Kazner je napisao(la):
kolko konja je potrebno za ovaj mex II jer sam u planu nabavljat takav
Rađe se mani toga :D

Uzmi neki MEX 2 K ili S.. ::svaka cast::
kakve su razlike odnosno prednosti ovih MEX 2 K ili S

MEX 2K posjedujem več 4 godine i stvarno to je ekstra mašina..
Silirao sam s MF 590-80ks..
Prednosti prema MEX 2 su neke male,prenos je preko remena,ne smeta mu korov u usjevu,ima dobru drobilicu u sebi,u radu je brži spram MEX 2.
silaza-2008-foto_13023700_13347935_13387898.jpg

silaza-2008-foto_13023700_13347935_13387893.jpg

silaza-2008-foto_13023700_13347935_13347961.jpg
 
Nazad
Vrh