Setvospremači

2000 jevreja i teraj kući, kvalitet od domaćih dobar i koliko vidim nije puno radio, taman koliko je vlasnik napisao.Nego ščega će ti to da nosiš a i vučeš?
Da da vidim da je masivan poprilicno to mi se svidja….za 892 rm trazim ako nadjem nesto ok, posto su cene otisle u nebesa pa ne bih bas da dam za spremac isto kao i za jutro zemlje skoro
 
Consum 6,5m ili Satex 6.5m, za traktor od 160ks, šta je bolja opcija? Dupli paker valjak nazubljeni flah je kod oba, s tim što je kod Consuma 8mm flah a kod Satexa 4 i 6mm. Satex je težak oko 1650kg, Consum je teži oko 200 kilograma i skuplji za oko 750e.
 
Consum 6,5m ili Satex 6.5m, za traktor od 160ks, šta je bolja opcija? Dupli paker valjak nazubljeni flah je kod oba, s tim što je kod Consuma 8mm flah a kod Satexa 4 i 6mm. Satex je težak oko 1650kg, Consum je teži oko 200 kilograma i skuplji za oko 750e.
Po meni je Consum bolja kupovina

Sent from my M2101K9G using Tapatalk
 
Burazer je skoro uzeo Vogel 6m, dobro je odradjen nema sta, jedino taj Imt sistem rotora nisu promenili. Videcemo u radu kako izgleda.

Послато са 23124RA7EO помоћу Тапатока
 
Burazer je skoro uzeo Vogel 6m, dobro je odradjen nema sta, jedino taj Imt sistem rotora nisu promenili. Videcemo u radu kako izgleda.

Послато са 23124RA7EO помоћу Тапатока
Ja sam prošle godine pozajmio od drugara iz sela tog Vogela od 6.1m. Lepo radi lepo izgleda al je očajnog kvaliteta, nema gde nije varen a nije ga prejak traktor vukao pa da kažeš da ga je on izlomio. Vukao ga Masejom od 140ks... A o ceni da i ne govorim, oni su izgubili kontakt sa stvarnošću definitivno...
 
Videcemo se sad u radu. Svaki ima neku manu. Burazer je prosao.na konkurs na predracun, jos je u pdv-u. Mislim da ce ga kostati 3500e kada sve odbije.

Послато са 23124RA7EO помоћу Тапатока
 
Consum 6,5m ili Satex 6.5m, za traktor od 160ks, šta je bolja opcija? Dupli paker valjak nazubljeni flah je kod oba, s tim što je kod Consuma 8mm flah a kod Satexa 4 i 6mm. Satex je težak oko 1650kg, Consum je teži oko 200 kilograma i skuplji za oko 750e.
Брамонт ис Сомбора су правили исто добре спремаче пресликан конзум не знам да ли их још раде
 
Nazad
Vrh