Setvospremači

Da li neko ima feroccpov spremač? Kakvi su spremali? Kritike ili pohvale.

Sent from my moto g54 5G using Tapatalk
 
Ja kad sam kupio 82ku nisam imao priključke pa sam vukao 2.2..to je bukvalno kao širina traktora.. A kad sam uzeo 2.9 druga priča a istom brzinom ga vuče.

Neki dan vidim lik prodaje conzum 2.9.. Traži 2250 jel moguće da su tako skupi?
Koliko može da bude teži i bolji od običnog rau?
Ja sam proletos u selu uzeo još jednog konzuma po 1800 evra jako malo radio 2009-2010g. Od raua duplo teži i lepše radi jedino kvalitet materijala je na strani raua pošto se on radio kad je bog išao po zemlji, pozajmi od nekog na probu pa sam odluči.
 
Pa moracu da probam... Imam varijantu da pitam od druga onaj sklopivi mislim da je 3.5 vuče ga sa 1021.. Jel bi to bilo puno za 82ku?
 
Moj komšija je vukao Consuma 3,6 prvo sa plavim 820, posle sa 892 i sad ga vuče sa Fendom od 95ks, samo mu nađe brzinu koja mu odgovara, prvi prohod dublje drugi ga popliči da bi valjci usitnili zemlju..
 
Spremač, koji nema točkove, dubina se podešava podizanjem i spuštanjem rotora, težina spremača se oslanja na rotore, eSovi dobro pričvršćeni za ramu, ima i dasku....
Nemam iskustva, ali meni ovo izgleda kao dobra alatka.
 
Imam 2,9 IMT konskilde koji je malo lagan za mog rusa, a ovo mi deluje zanimljivo kao zamena. Ne ovaj sa oglasa nego neki 3,3 ili malo veći.
 
Nazad
Vrh