Setvospremači

Cini mi se da ne neko u temi trazio, slucajno mi izasao oglas.
e0751342357a795aecbb13d37b3f2712.jpg


Poslato sa RKY-LX1 pomoću Tapatoka
 
Stvarno očuvan i dobar spremač al i cena mu dobra. Otprilike ga toliko platio kada ga kupio, koliko sad traži za njega.
 
Da, vidim. Toliko ga platio pre 10+godina.
Inače ovo je stariji model kao naš, i skoro su isti. Jedino ovaj ima žice a naš ima flahove u rotorima.
 
Kakav je po vama ovaj spremac? imam rau ali od 2.5m tu se rotori na onu kurblu podizu i spustaju, ne znam to je ovde izgleda na ove rupe za ako sam shvatio sa slika....da li ovo vredi gledati uopste? znam da ovde ima iskusnijih od mene dosta pa volim da pitam :) jedino sto mi se ne svidja je sto ima samo jedan rotor :( uvek sam zeleo duple....inace zvao Corica da pitam za Consum 3.2 ravno 4 somica :sjasi:leleee....

 
Poslednja izmena:
Kakav je po vama ovaj spremac? imam rau ali od 2.5m tu se rotori na onu kurblu podizu i spustaju, ne znam to je ovde izgleda na ove rupe za ako sam shvatio sa slika....da li ovo vredi gledati uopste? znam da ovde ima iskusnijih od mene dosta pa volim da pitam :) jedino sto mi se ne svidja je sto ima samo jedan rotor :( uvek sam zeleo duple....inace zvao Corica da pitam za Consum 3.2 ravno 4 somica :sjasi:leleee....

Буџевина са ротором, овај сетвоспремач има слободне роторе односно на ланце и одозго има рам који их притиска. Фабрички је са два реда ротора.
 
Poslednja izmena:
Није лош свиђа ми се начин склапања не размишљаш у транспорту оћеш ли нешто закачити иза себе. У квалитет не треба сумњати.
 
To mi je prvo i bilo palo u oci, taj ram oko rotora....eto hvala svima na komentarima i savetima! Okacicu ja jos jedan ako nadjem valjan, a ne ovakve krseve, da vas upitam za savet :D

evo ga jedan kada stignete da pogledate, nisam video hudjik spremace u kraju, ne znam nista o njima
2000 jevreja i teraj kući, kvalitet od domaćih dobar i koliko vidim nije puno radio, taman koliko je vlasnik napisao.Nego ščega će ti to da nosiš a i vučeš?
 
Nazad
Vrh