Setvospremači

Mislim da sam jednom obećao slike spremača 2u1... Sad sam ih pronašao,pa evo jedne. Majevica+Rau
51zu43.jpg
 


Ovaj sto sam uzeo, pravi zvijezda 2005 iz mjesta Nasice, kod nas, bio danas u tvornici, bas je bio jedan gotov od 5,6m hidraulicno sklapanje, dva reda valjaka, prednji nazubljeni, drugi nisu iako postoji opcija, daska, za oko 6500€, mozda bi isao jos neki popust na tu cjenu.....
 
To se ne prodaje, vec svaki proizvodjac poljomasina proizvodi za svoje potrebe.
 
Mityoo video sam tvoj rad kod Roberta na onom rau spremaču što si mu radio rotore,dobro si ih uradio.:osmeh:
 
Gde se moze naci nazubljeni flah kao na rotorima?

Ne znam da li to ima da se kupi, a ako nema, onda je jedino rešenje sečenje na plazmi i od jednog reza dobije se dva nazubljena flaha. E, sad cena... Pretpostavljam da bi to koštalo najmanje duplo skuplje od običnog flaha istih dimenzija.
A da će taj nazubljeni flah dati duplo bolji efekat u radu od običnog - ne verujem.
 
To se ne prodaje, vec svaki proizvodjac poljomasina proizvodi za svoje potrebe.
Da li imas ti u ponudi?Moze i na pp.

- - - - - - - - - -

Ne znam da li to ima da se kupi, a ako nema, onda je jedino rešenje sečenje na plazmi i od jednog reza dobije se dva nazubljena flaha. E, sad cena... Pretpostavljam da bi to koštalo najmanje duplo skuplje od običnog flaha istih dimenzija.
A da će taj nazubljeni flah dati duplo bolji efekat u radu od običnog - ne verujem.
Ja mislim da ce bolje drobiti grudve?Mozda gresim?

- - - - - - - - - -

Nazubi ga na glodalici kod nekog pa ga preseci flexom popola :ppozdrav:
Samo jedan u okolini ima glodalicu i on Dere.Inace kod drugara sto sam gledao te rotore na setvospremacu Agro Four cini mi se da su flahovi izbijani na presi.
 
Poslednja izmena:
Da li je neko pokusavao da montira ove opruge https://www.kupujemprodajem.com/Delovi-za-setvospremace-29791295-oglas.htm?filter_id=328801 kao ponistavace tragova po jedan komad. Nekako bih ih spustio za koji centimetar u odnosu na ostale pozadi. U pitanju je raum (ako se ne varam) spremac 2.2m.
Nema potrebe da preradjujes jer ima da se kupi veca opruga od ove za 4cm i deblja je od klasicne 12mm je dedljine u Agrol Temerin.
Ja sam montirao takve 4kom.na spremacu od 6m, vremenom se sve 4 polomile, jednom sam spremac spustio u dvoriste na zemlji i bas ta veca opruga pogodila ciglu u zemlji i pod teretom spremaca je pukla do ujutru.
Nasao sam jednu sliku kako izgleda.
attachment.php
 
To moze, ali moras ostavljati spremac na zemlji onda. I na kraju obicno poravnam i put i negde usput ako je grbavo, mislim da bi te duze popucale sve tim radom.
 
Nazad
Vrh