Setvospremači

Onda je mozda do mog spremaca problem..moticice idu ispred tockova,uvek dizu vlazniju zemlju i ondak lepi za pune gume...kad sam stavio ove sto se duvaju milina za raditi...ako vama radi posao ondak samo napred
 
Jel ima neko plamenove ponisistivace tragova da radi sa njima? Zanima me kako su se pokazali? Gledam koje da kupim pa ako neko ima iskustva??
 
Da li neko ima setvospremac sa 12-cama, uglavnom svi sta 10-tke opruge.
A cuo sam da su 12-ice dosta krute i rade sa nijansu losije.
Da li neko ima iskustva.
 
Imam ja sa 12-icama i imaju jednu manu. Ne pucaju. Pre ce se iskriviti flah na kom su postavljene nego sto ce ona puci. Meni do sad ni jedna nije pukla.
 
Juce isao kod jednog lokalnog prodavca da poruicim sebi Consum sjetvospremac a on me pokoleba kako to nije neki kvalitet da se mota itd...pa sad ni sam neznam?
 
Kaza covjek nabavicu ja tebi i Consuma ali razmisli i o necemu drugom.Vise vjerujem vama i vasim iskustvima, na osnovu toga sam se i odlucio za Consum.
Dali je istina da im se prvo uplati avans pa da oni tek onda prave sjetvospremac?
 
kaza covjek nabavicu ja tebi i consuma ali razmisli i o necemu drugom.vise vjerujem vama i vasim iskustvima, na osnovu toga sam se i odlucio za consum.
Dali je istina da im se prvo uplati avans pa da oni tek onda prave sjetvospremac?
моја препорука ти је директан позив у фирму илити предузеће. пусти те препродаваче. позовеш објасниш шта како и до колико пара. ми смо наш узели из неког села близу петровца на млави јер је нио баш повољан са првим опругама а да њега није било узели би нов 100% нарано конзумов.

послато са gt-i9506 уз помоћ тапатока
 
Licno mislim da se moze kupiti i jeftinije spremac slicnog kvaliteta kao Consum, za kvalitet izrade nemam primedbe.
 
добар је сатекс али се види где је прошо он а где конзум или консум како ко воли....

послато са gt-i9506 уз помоћ тапатока
 
Verovatno mu je pretezak za traktor...
Ja jos nisam nekog cuo da se zali na njihove spremace.
Dok za twnjirace I jesam cuo.
 
Za njihove tanjirace se zalili? U top 3 su od privatnika kod nas, ovde u okolini ih ima dosta i razni traktori i razni kocijasi ih voze a zemlja svakojaka pa nisam cuo prituzbe.. Mozda je i do sofera malo..
 
Kolika je max sirina spremaca sa duplim rotorima za traktor od 55ks,imam u ponudi jedan sa duplim rotorima od 2m
 
Nazad
Vrh