Setvospremači

Nije tresko nositi 2.90 nego je tesko vuci ga po njivi... U transportu ce 560 ladno da ga nosi...
 
Radjeno i vidjeno u radu,da moje je misljenje i stojim iza toga,takve spremace pravi Austrijska firma Einbock..
A ono sto pravim,xe,xe...da nelajem..
A odakle vama da ste vi nadlezni da dajete savete,jbt pa vas ce ukrasti Rusi samo ako vas snime.

Poznajem dotičnu firmu i znam šta prave i nikada nisam napisao da neko nešto pravi najbolje jer bi me sramota bilo jer to nije moj posao, a nemam ni kvalifikacije za to.Znam da ste Vi ovde najobrazovaniji i da možete da donosite sud o tome šta je najbolje za nekoga, ali na žalost oni nisu ni blizu tome.Da, šta pravite prikažite, ja ne pravim ništa pa ne mogu da pokažem i zato bolje da ne lajete jer sasvim dobro znam Vaše znanje i poznavanje stvari.
Probao sam da nešto objasnim ljudima kada su nešto pitali, a sada neću ni da objašnjavam jer ste Vi tu i ti koji Vam se zahvaljuju.Nedao Bog da me Rusi ukradu bolje Vas da uzmu jer vi ste već postali toliki ekspert u poznavanju firmi i šta ko radi da će to biti previše i za njih.
 
Poslednja izmena:
Pozdrav,imam jedno pitanje,jel neko pravi setvospremace u okolini Zrenjanina?Hteo bih da kupim za Imt-560,od 2.5m-2.9m,ili ako zna neko gde ima dobar polovan,nek mi pise na pp.
 
nnnnnnnn-037.jpg
[/IMG]
nnnnnnnn-038.jpg
[/IMG]
Odustao od novih i dogovorio se za polovan spremac,potrebno zamenuti lezajeve na rotorima prvi red rotora cu staviti nove od flaha ostalo ok
 
Sjetvospremače sa ravnim oprugama sam gledao u radu , i ajde više mi se svidjaju za predsjetvenu pripremu . Zakrivljene opruge su možda bolje u nekim drugim uslovima , zatvaranja oranja , kad je malo zapeklo i sl .
Nego šta oću da pitam : u čemu je razlika u praktičnom radu organa izmedju sjetvospremača sa ravnim oprugama i drljača približne težine ??
Meni se čini da je to isto . Nevidim šta se praktično različito dešava u zemlji dali je neki "klin " elastičan ili nije ?
 
trebaju mi s opruge za setvospremac(ravne s) gde ima najpovoljnije tj sa dobrom kvalitetom :ppozdrav:
http://www.agrol.rs/sr/category/delovi/s-opruge
Ovde sam pazario 60kom. srednju germinatorsku i 6kom veliku germinatorsku koje sam stavio u tragu tockova.
Kvalitet odlican, direktni uvoznici, oko 650din S+moticica+drzac+sraf sa maticom, nesto manje od 1000din. me izaslo.

ovo je srednja.
attachment.php

attachment.php


- - - - - - - - - -

http://www.agrol.rs/sr/content/s-opruge-bianchi
 
zahvaljujem kolega na odgovoru ziv bio :ppozdrav: donja slika je isto srednja ili mi se cini da je veca , jos jedno pitanje koliko si placao vecu i uvoz italija ili negde drugde ?
 
Donja slika isto srednja.
Veca je dosta skupla al je i vecita stvar, ne samo sto je duza nego je i 12mm debljine, a srednja 10mm, bas se vidi razlika odsakativno!
Da uvoz Italija.
Nemam sliku velike, mozda ces videti ovde na prvoj slici, na duzoj je moticica dalja od krivine, a kod krace je odmah ispod krivine.
attachment.php

attachment.php
 
Nazad
Vrh