Setvospremači

Gospodo, rečenica obično počinje sa velikim slovom, a završava se tačkom pa bih molio članove da se toga pridržavaju inače će postovi koji ne budu ovako pisani biti brisani.
 
Spajki,zbog čega?
Fino je odrađen,rotori su po izboru ima žičani,nareckani flah i ravni flah,napred daska 6mm debljine.
Ja sam postavio ovde jer mi je delovao povoljno...nisam još odlučio šta ću kupiti...
 
Ovde je osnova 2,9m +krila sa strane.Daska mu napred stoji kao da je spreman za ciscenje snega koliko je visoka(bezpotrebno).Ako vec kupujete novo,gledajte da u transportu bude sto uze(po meni).Deluje mi sa slike da su nosaci rotora duzi nego kod imt-a,samim time rotori jos vise pomereni nazad,rezultat toga znate.Da li je to cev 80x20mm na ramu napred i pozadi ili flah?Ako je cev,nece biti dugog veka.Na 2,9 spremacu su okacili rotore na 40x40mm cev bar tako sa slike deluje.Znate da se na originalu i flah uvije ako nije dobro pojacan a ova cev je daleko slabija od flaha.No, "da ne kudim konja koga nisam jahao".mozda se to meni samo cini sa slike.Ipak vredi potrositi malo goriva i otici pogledati ga pre kupovine jer sa cenom je vise nego konkurentan u odnosu na ostale proizvodjace.
 
Nazad
Vrh