Setvospremači

Nov setvospremac u firmi Agro art u Pazovi kosta 650 eura,dupli rotori,daska,tockovi,4 reda motika,dimenzija 2,4m,garancija.Ja sam tamo bio u septembru i ta je cena bila.Koliko se uopste isplati uzeti polovan?:sta:
Ja sam moj polovan platio 600 evra, i veruj mi da se ni najmanje nisam pokajao kada sam video kako su napravljeni ti novi za malo vece pare nego sto sam ja dao...
 
Ja sam sa 560 vukao 2,2m sa duplim rotorima.U toj kombinaciji za uslove i brzine ne pita.Stim što su mesto koplja bile one široke šape.
 
Evo i mog setvospremaca ,stigao pre neki dan :D

2013-02-01-134716.jpg

2013-02-01-134738.jpg
 
Ima u ceneju ponistavaci,oni uspravni dupli,kao u Mikronu,al 1000din jeftiniji,javicu ti sutra.....jel a sto nisi stavio na tu drljacu duze klinove,bar sam ja tako resio i radi dobro,kupljeni u N. Pazovi kod Kosanovica.
 
Mislo sam i ja da stavim dugacke ravne a mislim da ih ima 80kom x 200 din:sta:,Nisu ni ovi kratki samo prvi red cini ti se verovatno na slici

- - - - - - - - - -

A dubina če biti fiksna? Neće moći da se pomeraju gore-dole?
Moze za sada 1cm gore 1 dole:haha:,skraticu koplja ako bude trebalo ili ih produziti sa jedne strane pa ih okrecati kako treba mada mislim da nece trebati,Par kolega je na obicnim spremacima produzilo koplja na oprugama koje idu iza tockova
 
Nisi me razumeo,na svaki trag od tocka sam stavio po tri komada,kao kod tebe povijeni na napred,samo duzi oko10cm.
 
Nazad
Vrh