Sejalice za pšenicu.Opšta tema.

Ako neko zna "iz glave" imt 23 reda koji broj ide za jecam 110kg. Predpostavka da je manje mase i krupniji od psenice
 
Kako su se pokazale sejalice koje imaju sistem disk ulagac, kako rade u vlaznim i suvim uslovima?

Mislim na ovaj sistem dole sto se vidi na slici
3192ee98fd1a11b0c3cbdb73cdbcfdf3.jpg


Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
U to ne sumnja, ove godine sam propatio muke sa malom imt sejalicom lepilo blato svuda, da li neko ima iskustva sa majevicom ona ima takav sistem
 
Pozdrav kolege..Sta je po vama bolji izbor sto se tice sijacice za psenicu..Imam u ponudi Olt Osjek 2.15 m 18 redi i Reform 2 25 m 19 redi..Sta je bolje od te dve opcije?
 
Kolega ima reform semo (tako nekako) i koliko sam video ima dobrih rešenja na njoj. Merenje količine izbačenog semena preko kurble koju zabodeš u menjač (ostaju točkovi na zemlji), jednostavno hvatanje tog istog semena, konusno dno sanduka da istera svo seme..... E jedino što nema diskove nego lule.
Olt, čini mi se, nema ništa od tih rešenja....
 
Kako su se pokazali za saradnju iz Agrostandarda pošto mi je u planu da kupim Irtem sejalicu a vidim da su ih oni prodaju?
 
ok su za saradnju,ja sam uzeo HMS sejalicu zitnu i rasipac kod njih dok su radili sa njima

Sent from my SM-A536B using Tapatalk
 
Tek je sakalak za izbegavanje zitna varijanta, ja imam HMS od 2018 god, nasejao sam se svega, sigurno sam sejao oko 200 kj godisnje, sto svoje sto usluge, radi i dalje samo suska
 
Nazad
Vrh