Savet oko kompa!

Evo i ja probao pokrenuti tog Excorsista,imam Chrome,i uključen Adblocker i antivirus..i ide bez problema...samo..nema šanse da gledam takve filmove:alien::alien:
 
Skineš torrent i gledaš kao čovek, takođe, 25 popup reklama je blokirano na ovom tvom sajtu. Imaš mnogo bolje sajtove, ovaj je baš haos

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Nisam ljubitelj torenta previse,mozes skinuti kojekakve viruse i sta vec ...ja ni nzm koliko reklama ima,imam 2 ad blocka oni to resavaju,ja samo biram sta cu gledati,tj tako je bilo,do prosle nedelje pre ovog problema sto se pojavio,ko ce stalno skidati film,seriju,pa prevode,ja skoro svako vece nesto odgledam,to mi nekako navika pred spavanje kao nekom jutarnja kafa :p.Ove iz provajdera za net sam zvao danas,ono nista kao javili su ekipi pa kad idu na ovaj pravac javice mi ....Ja cu svejedno kupiti novi ruter,ovaj je prastar,mozda je i neki virus u njemu ko zna ,a svejedno bih nesto sto ce dati jaci wireless signal da mogu po celom dvoristu imati net.
Inace nemam ja bas jedan sajt gde sve gledam,kucam na google film/seriju koji bih gledao i prvo sto iskoci to biram.Ali na svaki sajt npr,ovaj film specificno ne mogu gledati,a odgledao sam neku komediju preksinoc,i nju sam proverio dal mogu pokrenuti i na drugim sajtovima,i naravno moze ....skroz bizaran problem,smesno da specificno odredjene filmove,serije,tj pardon,specificne epizode serija,ne mogu gledati,nebitno koji je sajt u pitanju.Sinoc probao ovu novu seriju The Last of Us ,mogu prvu epizodu gledati,drugu ne,trecu i cetvrtu moze,i sve ostale njet ...i sta sad da kaze covek,nzm ni kako da objasnim moj problem ovim operaterima za net,zbunim i sebe i njih lol.
 
Vidi, nije ni do rutera ni do internet provajdera. Da li si probao sa reinstalacijom hroma? Ili neki drugi pregledač?
Što se tiče torrenta, torrentujem otkako sam klinac, nisam nikada zakačio opasan virus, jer znam odakle mogu da se skinu provereni torrenti.
Što se tiče gledanja i traženja sajta koji radi, ja ću pre naći i skinuti celu epizodu na torrentu dok ti nađeš na kom sajtu radi ta epizoda. Dok gledam tu epizodu, skidaju se ostale epizode. Prevod se nađe u tri klika na svakom video plejeru, neki imaju ekstenzije za prevode, dok na nekima moraš da instaliraš.



Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Probao na svaki broswer,isto je svugde,za iste filmove/serije.Znaci nije bitno ni koji broswer,ni koji uredjaj koristim,na svim bude isto.Jedni te isti filmovi/serije ne mogu da se gledaju....
 
Većina sajtova za gledanje koristi isti link filma/serije, tako da moguće da je problem kod njih

Sent from my M2012K11AG using Tapatalk
 
Nema razloga da se plasis torenta, ima dobrih sajtova za torente.
Postoje i neki na kojima moras da dobijes pozivnicu ili su samo nekoliko dana otkljucani u toku godine da bi mogo da se registrujes.
 
Od pre 2 dana izbacuje mi ovaj error kad hocu neki film,seriju da gledam uvece ''hls.js error networkerror - fatal true - manifestloaderror'',znaci kad kliknem na play ,tj da pusti film,seriju,tad ovo pokaze.
Isto je na svaki broswer koji sam probao,isto je na svaki uredjaj,mobilni,komp,laptop ....instalirao novi windows na komp,ne vredi,isto....nije mi jasno u cemu je problem,jel moze do mreze operatera da je u pitanju ?.Internet mi ima istu brzinu kao uvek,tj bez ikakvog problema,pun signal(koristim wireless) ,danas mi instalirali nov kabel i antenu,mislio sam pomoci ce,kabel van krova,do antene sto ide,je bio truo od mraza itd,ali opet isto,nista nije pomoglo ovo mi vise jako ide na zivce .....
Evo jedan primer ,sa ovog linka sam poslao drugu isto,on moze da ucitava film,ja ne mogu,dobijam taj error.
Koliko znam nista nisam bio instalirao,manje vise kao da je samo od sebe pocelo da pravi probleme,a i opet reinstalirao sam novi windows u kompu,da je neki program,softwer,sta god,pravilo problem,sad bi sa novim,cistim kompom,trebalo raditi,ali i dalje ne radi.
https://filmclub.tv/the-popes-exorcist-2023_054993821.html
Inace neke filmove mogu gledati,neke ne ,kao ovaj na linku npr,ali to pre nisam imao problema,mogao sam gledati sta god hocu....
Moj predlog je da izbegavate online sajtove za filmove i serije (Ima puno iskačućih reklama koje nekad mogu biti i štetne po sam sistem jedino rešenje je da koristite AdGuard ili da koristite pregledač www.brave.com ili www.vivaldi.com). Ako već želite da gledate ne legalne filmove i serije posetite partis.si pa skidajte šta vas zanima (Opet moj predlog je da to ne radite već iznajmite ili kupite originalni (Legalni) film ili seriju.

Probajte ovaj sajt (Ne praktikujem to ali sam samo zbog vas pustio da vidim da li radi ili ne): https://www.filmovi.me/the-popes-exorcist-2023
 
Nisam ljubitelj torenta previse,mozes skinuti kojekakve viruse i sta vec ...ja ni nzm koliko reklama ima,imam 2 ad blocka oni to resavaju,ja samo biram sta cu gledati,tj tako je bilo,do prosle nedelje pre ovog problema sto se pojavio,ko ce stalno skidati film,seriju,pa prevode,ja skoro svako vece nesto odgledam,to mi nekako navika pred spavanje kao nekom jutarnja kafa :p.Ove iz provajdera za net sam zvao danas,ono nista kao javili su ekipi pa kad idu na ovaj pravac javice mi ....Ja cu svejedno kupiti novi ruter,ovaj je prastar,mozda je i neki virus u njemu ko zna ,a svejedno bih nesto sto ce dati jaci wireless signal da mogu po celom dvoristu imati net.
Inace nemam ja bas jedan sajt gde sve gledam,kucam na google film/seriju koji bih gledao i prvo sto iskoci to biram.Ali na svaki sajt npr,ovaj film specificno ne mogu gledati,a odgledao sam neku komediju preksinoc,i nju sam proverio dal mogu pokrenuti i na drugim sajtovima,i naravno moze ....skroz bizaran problem,smesno da specificno odredjene filmove,serije,tj pardon,specificne epizode serija,ne mogu gledati,nebitno koji je sajt u pitanju.Sinoc probao ovu novu seriju The Last of Us ,mogu prvu epizodu gledati,drugu ne,trecu i cetvrtu moze,i sve ostale njet ...i sta sad da kaze covek,nzm ni kako da objasnim moj problem ovim operaterima za net,zbunim i sebe i njih lol.

Predlažem vam da skinete HitmanPRO zavuko vam se u sistemu malware i pored blokatora reklama.

HitmanPRO možete da skinete preko sledećeg linka: https://www.hitmanpro.com/en-us/hmp

Što se antivirusa tiče predlog da koristite: AVG Internet Security ili Avast.

Što se tiče WiFI signala da imate po celoj kući kupite range extender iliti Repeateri (Po naški 😀 Ripiter). Ako želite WiFi van kuće kupite krovnu antenu (Uslov je da ruter ima mogućnost da se skida antena).

P.S To je samo moj predlog pa ne morate da ga poslušate ako ne želite.
 
Poslednja izmena:
Mislim da ne moze biti virus u kompu jer je imao nov windows instaliran,sve obrisano sa instalacijom,nije nista ostavljeno,a od cuvanih podataka na flesh nije nista tada jos prebaceno nazad u komp.Tako da komp je po meni bio 101% cist od virusa i kojecega drugog.
 
Mislim da ne moze biti virus u kompu jer je imao nov windows instaliran,sve obrisano sa instalacijom,nije nista ostavljeno,a od cuvanih podataka na flesh nije nista tada jos prebaceno nazad u komp.Tako da komp je po meni bio 101% cist od virusa i kojecega drugog.
Windows 10 OFC (Besplatan je samo idite na Microsoft sajt pa zatim Preuzmi alatku ) ili Pirat ?

Probajte ništa vas ne košta (Imate 30 dana probnog perioda, kada iskenirate i obrišete ako ima virusa instalirajte AVG Internet Security isto je besplatan 30 dana, s tom verzijom imate i DNS zaštitu da vas haker ne prebaci na lažnu adresu a liči kao da je prava). Ako volite dubinski da očistite računar predlog da skinete AVG TuneUp besplatan je 10 dana). Nakon isteka probnog perioda odlučite sami da li ćete da kupite licencu.




 
Poslednja izmena:
Da,windows je sa njixovog sajta.Dobio sam i nov ruter od operatera,novu antenu (wireless net) ,ne mislim da je mogao ostati bilo kakav virus,malware.I dalje imam isti problem,ali vise ne obracam paznju na to.
Mada,probacu ovo sa AVG-om,hvala.
 
Da,windows je sa njixovog sajta.Dobio sam i nov ruter od operatera,novu antenu (wireless net) ,ne mislim da je mogao ostati bilo kakav virus,malware.I dalje imam isti problem,ali vise ne obracam paznju na to.
Mada,probacu ovo sa AVG-om,hvala.
Onda vam je jedino rešenje da kupite originalni film ili da skinete preko nekog torenta.

Pošto i ja isto volim da gledam filmove ja koristim Netflix.

Netflix je juče ažurirao cene paketa:

Basic na iznos 4.99 € (stara cena 7.99 €)
Standard na iznos 7.99 € (stara cena 9.99 €) Premium na iznos 9.99 € (stara cena 11.99 €)
 
Veliki pozdrav svima i nadam se da ste svi dobro i zdravo. Nisam dugo bio aktivan na forumu zbog određenih zdravstvenih problema, hvala bogu sada je to rešeno.
Došlo na red da zamenim desktop kompjuter pa me zanima koja je od ove dve konfiguracije bolja, cena je ista 60000.
Amd ryzen 5 5500, Ploča Asus prime a320m-k, RAM 16gb ddr4, SSD 512gb M2, grafika GTX 1660 super 6gb, napajanje 600w, kućište MS Iron V310.
Ili.
Amd ryzen 5 5500 6c 12t plus cooler raptor, ploča Biostar A520MT 2xddr4, RAM DIMM DDR4 16gb 3200Mhz silicon power, grafika SSVGA Sapphire Radeon RX6600 Pulse Gaming 8gb, SSD m.2 NVME 1tb 2044MBs/1685Mbs, napajanje Raptor 600w Element Black 12cm fan, kućište Raptor Fury.
 
Veliki pozdrav svima i nadam se da ste svi dobro i zdravo. Nisam dugo bio aktivan na forumu zbog određenih zdravstvenih problema, hvala bogu sada je to rešeno.
Došlo na red da zamenim desktop kompjuter pa me zanima koja je od ove dve konfiguracije bolja, cena je ista 60000.
Amd ryzen 5 5500, Ploča Asus prime a320m-k, RAM 16gb ddr4, SSD 512gb M2, grafika GTX 1660 super 6gb, napajanje 600w, kućište MS Iron V310.
Ili.
Amd ryzen 5 5500 6c 12t plus cooler raptor, ploča Biostar A520MT 2xddr4, RAM DIMM DDR4 16gb 3200Mhz silicon power, grafika SSVGA Sapphire Radeon RX6600 Pulse Gaming 8gb, SSD m.2 NVME 1tb 2044MBs/1685Mbs, napajanje Raptor 600w Element Black 12cm fan, kućište Raptor Fury.

Bas su blizu jbg. Pitaj ih da ubace plocu iz prve konfiguracije u drugu i onda uzmi tu drugu, bice samo malo skuplja
 
Ili kupi u delovima komp i sklopi ga sam,ustedis dosta,tako sam ja uradio.Samo brzo to zastareva sve,ti sad kupis taj komp za 60k ,sledece godine nece vrediti mozda pola te vrednosti maltene.
 
Veliki pozdrav svima i nadam se da ste svi dobro i zdravo. Nisam dugo bio aktivan na forumu zbog određenih zdravstvenih problema, hvala bogu sada je to rešeno.
Došlo na red da zamenim desktop kompjuter pa me zanima koja je od ove dve konfiguracije bolja, cena je ista 60000.
Amd ryzen 5 5500, Ploča Asus prime a320m-k, RAM 16gb ddr4, SSD 512gb M2, grafika GTX 1660 super 6gb, napajanje 600w, kućište MS Iron V310.
Ili.
Amd ryzen 5 5500 6c 12t plus cooler raptor, ploča Biostar A520MT 2xddr4, RAM DIMM DDR4 16gb 3200Mhz silicon power, grafika SSVGA Sapphire Radeon RX6600 Pulse Gaming 8gb, SSD m.2 NVME 1tb 2044MBs/1685Mbs, napajanje Raptor 600w Element Black 12cm fan, kućište Raptor Fury.
Druga konfiguracija samo da se zameni matična uz doplatu (Asus Prime A320m-k)

Kada smo već kod konfiguracija da predložim i ja jednu za tu sumu (59.990 RSD)


💬 Kliknite na prvu sliku i bićete prebačeni direktno na link od konfiguracije.
 
@Srđan01
Gledam sinu da uzmem neki računar,jel ovaj ok da može da igra većinu igrica?
Nemam pojma ništa oko toga,a ne bih da za 5 g. može da se škartira.
 
Nazad
Vrh