Satovi brzine,obrtaja,pritiska...

drugari,na ursusu 1634 prosle godine crkne original alternator,mi ne nadjemo original i stavimo iskrin od mislim 56 A,i radi ok,a u ovoj vasoj prici vidim mota se oko znacenja izlaza w.naime,na ursusu mi ne radi sad obrtomer,jer je digitalni,a one zice od njga izolovane stoje sa strane...pa ne znam da li bi smeo da nakacim na ovaj izvod w sa iskrinog alternatora,ne bi li radilo...ili da zovem elektricara? :sta:
 
Gde ima da se kupi neki brojac radnih sati sto radi na struju? npr da se kaci na alternator. Zamenio sam vec 4 teleoptikova i ni jedan ne izdrzi duze od 300-400sati rada.
 
srdjan7 je napisao(la):
drugari,na ursusu 1634 prosle godine crkne original alternator,mi ne nadjemo original i stavimo iskrin od mislim 56 A,i radi ok,a u ovoj vasoj prici vidim mota se oko znacenja izlaza w.naime,na ursusu mi ne radi sad obrtomer,jer je digitalni,a one zice od njga izolovane stoje sa strane...pa ne znam da li bi smeo da nakacim na ovaj izvod w sa iskrinog alternatora,ne bi li radilo...ili da zovem elektricara? :sta:

Mozes slobodno da spojis jer izlaz w je za obrtomer na svakom alternatoru
Post je spojen: [time]1297286896[/time]
_________________________________________________
milan.87 je napisao(la):
Gde ima da se kupi neki brojac radnih sati sto radi na struju? npr da se kaci na alternator. Zamenio sam vec 4 teleoptikova i ni jedan ne izdrzi duze od 300-400sati rada.

Mozes li mi poslati sliku tog sata
 
~Kiki~ je napisao(la):
Kod Zetora postoji davač, koji se montira sa spoljne strane a pogon dobija od bregaste . Sa njega udu tri žice masa , dve ka satu . Pokazivač goriva pobuda (12V) , masa i jedna ka satu . Termostat jedna žica ka satu.
hoće li neko od zetordžija staviti najzad taj sat i davač da vidimo kako izgleda i kako bi ga ogli iskoristiti....
 
Kiki...daj pojasni ovo:"Sa njega udu tri žice masa , dve ka satu".da li je to 3 zice i masa cetvrta ili tri zice sa masom?da li su neke od tih zica spojene zajedno? :ppozdrav:
 
Mića967 je napisao(la):
Dali još uvek radi servis za popravku satova obrtaja u Teleoptiku i dali neko zna broj telefona. :ppozdrav:
koliko je pouzdano uraditi ovako nesto? mislim pre svega na to koliko traje dugo remontovan u odnosu na nov u prodaji :D
 
Ja sam zimus na ujakov traktor stavio indijsku mislim da je RTD i za sad radi kako treba.
 
Za Teleoptik satove pritiska ulja i temperature se dobija garancija tako da ih možete vratiti i nazad dobiti nov.Imao sam problem da je sat temperature posle par dana prestao da radi,odneo sam ga nazad u prodavnicu i dobio nov.Nisu bezobrazno skupi jer ima i dosta jačih cena od drugih proizvođača.
 
Nazad
Vrh