Sanska koza

Rajkane,pravi link! Sve na jednom mestu~ishrana,muza,dezinfekcija vimena i zdravstvena kontrola.Zaista za svaku pohvalu.Jedino mi nije jasno ona slama u jaslama:sta: Kod mene "gospodje" nece da jedu ni seno ako nije sitno i zeleno (otava) a ove belke tamane slamu samo tako.Jos uz sve to vimena hoce da eksplodiraju::novac::.Svaka im cast!:ppozdrav:
 
Nisam brate u skorije vreme video koze u takvoj kondiciji: sijaju se,zategnute ko' pracke a vimena~bomba! Cime god'da ih hrani,cista su desetka!:ppozdrav:
 
Rajkane,pravi link! Sve na jednom mestu~ishrana,muza,dezinfekcija vimena i zdravstvena kontrola.Zaista za svaku pohvalu.Jedino mi nije jasno ona slama u jaslama:sta: Kod mene "gospodje" nece da jedu ni seno ako nije sitno i zeleno (otava) a ove belke tamane slamu samo tako.Jos uz sve to vimena hoce da eksplodiraju::novac::.Svaka im cast!:ppozdrav:

i ja sam mislio d koze nece slamu ali sam pre par dana doneo neku slamu od drugara zuta kao zlato ,mirise i puna praznih klasova zita.
Kad su osetile slamu ostavile detelenu.Neverovatno,nisam mogao ocima da verujem.Ja bacio pod njih a one jedu.
 
Pa znas sta ova matora je do sad ovde najplodnija konstantno daje 3+ jaradi mada mi ove godine nedeluje da ce 4 nije joj stomak kao ranije kad se jari. Lepo izgledaju nemoj da ih sklanjas dobra je to genetika greota da se unisti. Joj sto mi nisi blizi.
ove godine po prvi put u zivotu dvojke i to dva muska,a cerka joj uginula na jarenju :( izgleda radni vek istekao
 
Jedno pitanje hocu da kupim sansku kozu e sada sam u dilemi vidim da ih ima u ponudi sa rogovima a i bez rogova koloko ja znam trebalo bi da nema rogove pa ako neko zna da pojasni
 
pa druze onda malo znas,sanske koze mogu imati rogove a i nemoraju,retko ces gde kod nas naci prave sanske koze odnosno ciste,ali mozes naci kvalitetne mesanke,ja ih vise volim bez rogova jer teze mogu da nagrde jedna drugu ili da te udare dok muzes i slicni,evo recimo jedna farma sanskih koza kod nas,mozda i jedina
http://youtu.be/6uEJZDdpzBI
 
Poslednja izmena od urednika:
Neverujem da je jedina ima verovatno jos neka manje poznata i manjih kapaciteta ??Prelepe su vam koze svaka cast svim clanovima !!!
 
e ovo su lepe kozice i moguce da su ciste sanske ili nesto naj pribliznije njima,mozes li naci jos koju farmu sa sanskim kozama da nam postavis ovde,pogledaj da li covek ima rodovnike i saznaj odakle je on uzeo koze te mlecnost plodnost i onda polako kada saznas sve sto mozes odaberi
 
Regacci jesi kontaktiro vec coveka ?? Podeli posle sa nama kako se krecu cene .Pitaj ga bas za celo stado koliko bi trazio mozda je jefrinije ,a koliko on podrazumeva pod celo stado ,posto neprodaje sigurno maticno ,nego mozda 10 tak mladih koza i jedan jarac ili nesto slicno.
 
Ne ,ne, desetak , prodaje visokomlecno stado od 300 grla
FARMA KOZA BEČEJ, Lakić Živko kon tel: 064-407-7597



Pisanje velikim slovima nije dozvoljeno na forumu.Kolega uredite poruku.




 
Poslednja izmena:
A jaoj tesko tesko i opet tesko 50 000 evra da neko ulozi u danasnje vreme za ortakluk.
 
kod nas se to kaze ortacko meso ni kerovi ne jedu tako da o ortakluku se nebih mnogo petljao jer sam se par puta opeko na manjih projekata a negoli na 50 hiljadarke ne bi uopste i gledao tu soluciju pre bi ulozio u vlastiti biznis nego ortakluk kupis koze napravis stalu opremu i sam asa sam pasa
 
Nazad
Vrh