Same

Pozdrav, da li je neko imao priliku voziti same explorer 70 90 ta godišta?
Čuo sam da su spori u transportu a htio bih kupiti jednog.
 
Sta moze da bude problem kad traktor nece da digne poluge u pitanje u ehr, nego mora da se ugasi i da se izvuce osigurac za hidraulikuu i ponovo ubode i onda radi normalno neko vreme

Послато са SM-G975F помоћу Тапатока
 
Pozdrav.Da li je neko imao slican problem:Same Silver 105,cista mehanikareverzer,hidraulika.Jedino elektronska regulacija obtaja,Eletrohidraulicko ukljucivanje prednje vuce,kardana...
Prilikom pokusaja statovanja motora okretanjem kljuca i pritiskom na kvacilo pocne da pisti zujalica,a anlaser ne mrda.sta moze biti razlog?
 
Reverzer(mehanicki u praznom hodu.Ali dosad bez problema radio/vise puta pljen,radio kratko vreme,akumulator je bio star,pa sam mislio da je zbog toga,ali na moje iznenadjenje isto se dogadja sa novim akumulatorom.
 
Posto je ostavljen direktno paljenje sa dugmeta-prekidaca-na anlaser tako moze upaliti motor,ali kad pritisnem kvacilo zujalica pisti...
 
Ima okrugao poklopac (barem kod mene na hurlimanu)sa leve strane na tabli.Skines ga i vidi se prekidac kao za stop svetlo.
Kod njega nema veze dal je u brzini on pali uvek
 
Hvala Vam kolege na odgovorima.Danas sam proverio prekidac kardana,i to je bio problem.Prekidac je u losem stanju,ostecen,nije se vratio skroz gore.Cim sam povukao sve je u funkciji.Trebace zameniti sa novim...
Pozdrav!
 
Da bi dimio potrebno mu je i gorivo jel tako? Proveri elektro ventil na pumpi goriva koji sluzi za gašenje da slucajno ne zaglavljuje.

Послато са SM-G950F помоћу Тапатока
 
Ja bih probao da ispusim vazduh iz pumpe jer verovatno vrati gorivo

Послато са RMX3263 помоћу Тапатока
 
Ne znam da li ja imam takav ventil.Kad je toplije onda pali na zub..mjenjao sva crijeva i ubacio nepovratni ventil prije ac pumpe.
 
Nazad
Vrh