Same

Menjač u titanu 190 je njihova proizvodnja, mislim na Same?
 
Koliko sam ja do sad primetio Same ima jedan od najboljih odnosa cene i kvaliteta. Pogledaj cene drugih traktora u rangu supertitana i sve ce biti jasno. Bili su dosta jeftiniji od konkurencije kao novi i zadrzali tu razliku u ceni i danas kao polovnjaci.
 
Код нас ДТД фирма има једног Саме-а од 130кс носи онај малчер на руци, каква је то машина од трактора. Какви га кркани возе, куда и шта му раде просто ми жао да га гледам како га муче, а кукавац иде и не квари се да је код неког нормалног газде тај би 100година радио без проблема.
 
Kod nas ima bas dosta Hurlimana a mehanika im je dosta slicna. Delovima se snabdevaju iz par firmi u NS a u zadnje vreme i iz Bosne jer imaju mnogo veci lager. Mogu se raspitati koje su firme u pitanju. Prevoz do Srbije je najmanji problem...
 
Kod nas ima bas dosta Hurlimana a mehanika im je dosta slicna. Delovima se snabdevaju iz par firmi u NS a u zadnje vreme i iz Bosne jer imaju mnogo veci lager. Mogu se raspitati koje su firme u pitanju. Prevoz do Srbije je najmanji problem...
Koje su firme iz Bosne ako nije tajna?
 
Ja sam se razmisljo o Same/Hurlimanu i tako u prici sam cuo ako se dobro secam da bas u Brckom ima neka jaka trgovina sa djelovima za njih
Ako nije Brcko onda je Posavski kraj
 
Guglao sam malo razliku izmedju Titana i SuperTitana, nisam nasao nista specijalno ali naleteo sam na zanimljivu anegdotu pa rekoh da podelim:
What a tractor that was
👍
one of my first jobs just after I started as an apprentice mechanic was to check our titan 190 over. I had explicit instructions to check all the fluids and tyre pressures, especially the coolant as she was known to leak... 20 minutes later I still can't find the radiator or expansion tank, after much searching and being told its there somewhere, walked back into the workshop to howls of laughter - I didnt know it was air cooled
😂
🤣
buggers got me good, but I was only 17!
😂
 
Ja sam se razmisljo o Same/Hurlimanu i tako u prici sam cuo ako se dobro secam da bas u Brckom ima neka jaka trgovina sa djelovima za njih
Ako nije Brcko onda je Posavski kraj
Sto se tice sdf grupacije znam jedino za Moto Remont u Gradisci, sta nemaju lako naruce prema uzorku ili broju kataloga. Cak imaju i setove za reparaciju.
Do Brckog je Zupanja gdje se moze naci svasta od dijelova, ali u Brckom slabo..
 
Nazad
Vrh