Rostselmash

Nisam bas siguran jer u vojsci sam vozio Fapa 2226 i identican motor ovome znaci bez turba i oko 260 ks je imao sto bi i bilo moguce ovih 253ks. a isti taj sa turbom je 320ks .E sad dal je to identican motor po kubikazi nisam siguran
 
Nije, ti verovatno govoris o osmaku. Om 421 ide u izvedbi od 200ks do 253. Pogledaj po netu specifikacije.
 
E sad je jasno jer slika sve govori i pisani podaci. Onako u gornjoj tabeli je isto ko za obicni atmosferski motor ,nigde naznake da je sa turbo usisom .
 
Nema pola poruke moje. jebe... ti net. Ovaj vojni je bio kao civilni kiperas al V6 motor se secam i nabacena pokretna radionica na njega skoro knap sa kabinom ,pa nisam siguran samo dal je imao turbo. Znam da je zadnja oznaka bila 26 a prva dal 19 ili 22 nisam siguran. Oni troosovinci pravi vojni su imali V8 to znam
 
Vector ima fabricki 210ks i kazu da ima rezerve snage nekih 15% a sad dobija motor za jos 15%jaci. Ima da leti :)
 
Poveca on snagu prilicno pogotovu leti na velikim vrucinama a fakticki rad na velikim obrtajima stalan pa se sabijeni vazduh pregreva. tu mnogo doprinese i manje nus pojava, samo stavi interkuler ako mozes ispred hladnjaka da povecas strujanje vazduha
 
Danas kod "Batatrans" u Tresnjevcu drugari ja. Uvezli su dva Rostelmash-a, jedan Vector 420 od kog nemam slike a jedan gigantski Torum. Na slici je drugar koji je visok nekih 180cm i stoji pored Torum-a:
vzzu40.jpg

A vidite tezinu bez hedera i snagu motora (impozantno):
fancxs.jpg
 
Vector je nov a Torum je polovan 2013godiste, na njemu je bio zakacen osmo redni adapter. Ma garant cemo ih videti na sajmu u Novom Sadu. Ne znam koliko su placeni posto verovatno oni pocinju da ih valjaju na nasem trzistu.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh