Rolo balirka.

@Mušovac kod mene je takav sistem, samo stavi šipku u svaku rupu i ima da radi super...

@Same ja za 120x120 fiksna komora računam da ide 12-13 malih ...

Sent from my motorola edge 20 using Tapatalk
tako ide i kod mene pa ja kad izbaliram kazu sta je ovo jbt hahhahahahhaha kaze pa on balira sa 539 pa nece da muci traktor pa tako je bolje.... ja mogu da ti izbaliram i da stanu 5 bala, al znas ono dok je ovaca bice i .....
 
Ti si očigledno neki pametnjaković jel?
Prvo nisam rekao dva kanapa,već više kanapa,po metru dužnom kako bih se izrazio,većina presa ima štelovanje koliko će kanapa da se omota oko bale,ko i sa mrežicom da li ćeš dva ,tri ili koliko već krugova...
A i đula ti je napisao da je i on doneo više puta balu lucerke kući nevezanu ...
Tako da mani me tih direktnih komentara bez promišljanja
zajebavas da presa ima stelovanje koliko ce kanapa da potrosi po bali, wow kakvo otkrice pa ovo prvi put cujem. Ja sam do sad mislio da se bala vezuje sa vise kanapa!
 
Dobro je poznato da i tamo ima aljkavih domacina kao i ovde. Ova presa je imala tri (ispostavilo se sitna) problema zbog kojih nije mogla da radi, zato je i stigla ovamo. Kada smo je sredili ispostavilo se da je presa u top stanju. Prodavac nije ni stigao da je opere niti da je stavi u oglas kada sam je nanjusio 😂
Sredjena i podmazana do godine.
 
Kamarad kod mene taj valjak nije ukočen, okreće se lako.Problem hoće da pravi i sama mrežica, ja sam ga rešio pravilnim izborom iste, da znaš ako ti se desi opet šta da delaš.
 
Ipak se okrece 😂 Dali ti je ostavljala zbog mrezice po 15-20 pa cak i 30cm sa obe strane? Ja sam promenio 5-6 mrezica i ni sa jednom nije bilo efekta! Ovo cu mrezicu sad da drzim, nekao od jeftinijih u premijum varijanti oko 14000rsd. I pre popravke valjka dosta lepo se sirila.
 
Nije nikada toliko ostavljala.Uvek samo desna strana čupava k'o Čubaka, nekih 15-ak cm, gadno za videti.To se dešavalo dok sam koristio Robusto mrežicu.Posle sam prešao na Tornado, bale k'o naslikane pa opet Robusto i muke žive i sada na kraju uzeo Netz mrežicu, takođe vrh, nema da ostane ne namotana.Zezalo me je još i što je rolna na koju je Robusto namotana preširoka pa se zaglavi u sanduku i motor ne može da je izvuče, pa seci i sužavaj rolnu.Mislio sam da je do prese ali i kod komšije na Supertino ista pa još i gora situacija sa čupavim balama a i kod drugara na Metal Facht presi pa smo skontali šta nas zeza.
 
Po meni kod kupovine prese ko planira mrezom da veze treba da trazi presu samo sa mrezom.

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Nazad
Vrh