Rolo balirka.

@Musovac da li si proveravao koliko su ti istroseni pinovi-osovinice u spojnicama na kaisevima? ja gledao, zvao nema takvog dela nesto, savetovali me da ubacim krutu sajlicu ili da se iskoristi elektroda CuSi za tig zavarivanje... reko dobro, aj da vidim u Kite doo, ima, original jd, cena astronomska u odnosu na prirucno resenje, jedno pakovanje 6kom 4850din., meni trebaju dva posto su neki kaisevi nastavljani, reko ajd uzecu ne menja se to svake godine... stigne to za nekih nedelju dana, otvorim paket , i cvrc, u kesicama parcici gumirane sajlice, e reko da ga **greška to sam mogao i sam tako, i naravno vrnem ja to njima nazad, moracu nesto da resim kada prodje sezona...
 
@Kremator, nisu svesni da ce morati a jos gore nisu svesni koliko je lakse...
Radim neko voce oko Sapca i pre neki dan gledam covek iz parcele pored nosi sa 539 kuci po jednu balu na vilama, bitno da ne ide preko kicme.


Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
Pre sam pravio prikolicu za kocke, nju prodao i prosle godine napravim drugu, samo za rol, 14 kom. za 15-20 min se natovari, moja bala ima 220-230kg, vidi koliko je to kocki od po 10kg i koliko vremena treba da se to pretera i spakuje..
 
Kajs nikad nije pucao tako da to nisam ni gledao u kakvom je stanju.Na balirci sto sam ranije imao (Fiatagri) spojnice za kajseve sam pravio sam od lima a izmedju ubacivao bukvalno sta sam stigao (zice sajle eksere :) ) i to je tako radilo dosta dugo.
Mislim da sam te video u donjoj sabanti pre jedno dve nedelje. Prosao sam sa kinezom i balirkom,ti izlazio sa sporednog puta sa fergom i zadnjim utovarivacem.
 
Е да видиш како сабије ту коцку, кад смо пресекли пластичне везе бале се разлетеле као да је експлодирала.
 
.
bfc51f09b7ea6ee9529d901c335f43c9.jpg


Послато са S42 помоћу Тапатока
 
Postovani, na mojoj rolo presi CARRARO je spao nosač kanape koji ide levo desno kog pokrece lanc koji se vrti u krugg.Ne znam kako se fiksira za lanac.
Hvala
 
Poslednja izmena:
Čivijica,bolcnica kako se već zove, koja spaja lanac,je na tom jednom mestu duža toliko da se na nju stavi taj nosač kanapa...ja sam to pravio od polučelične,ili čelične žice,šta sam našao u tom momentu u garaži...
 
Čivijica,bolcnica kako se već zove, koja spaja lanac,je na tom jednom mestu duža toliko da se na nju stavi taj nosač kanapa...ja sam to pravio od polučelične,ili čelične žice,šta sam našao u tom momentu u garaži...
Mislio sam da je ta civijica tanka, posto je ona fi 5mm. Nasao sam od kaljenog čelika. U svakom slučaju HVALA.
 
Uzeo sam polovnu krone comprimu i zeza me kompjuter, ko to resava?

Poslato sa MRD-LX1 pomoću Tapatoka
 
To i mene interesuje jer koga god sam zvao može ali je u gužvi.Lik od koga sam je kupio kaže da to njemu rešava njegov električar.
 
Jesi zvao Svetu iz Rumske?
Imam i ja prob sa elektronikom, ne mogu mrezicu da koristim, pitao sam ga, obecao mi je da ce resiti...

Послато са SM-G970F помоћу Тапатока
 
Ima covek u Pejinovicu kod Vladimiraca, epektronicar. On vecini prodavaca rol presa popravlja te kompjutere. I ja mu nosio ovog proleca od moje prese.

Послато са SM-A025G помоћу Тапатока
 
reseno, covek radi u agrotechu, los kontakt bio na ploci u kutiji na presi, premostio jednim kabelcicem i pesma

Poslato sa MRD-LX1 pomoću Tapatoka
 
Nazad
Vrh