Registracija traktora kombajna i prikljucnih masina

Ja nemam zavesice na blatobranima,traze na vasaru puno sa komplet za rusa,i meni bude zao da trosim novce,pa od tuge odem pod sator...
 
Ако накнадно уградите завесице на блатобране морате урадити и атест за њих.....тако пише у закону....мало ти са техничког бркају појмове и измишљају хладну воду

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
Tako i treba , atest za sve sto se naknadno ugradi i atest za sve fabricki ugradjeno , a posle i reatest za godinu do dve. Sta znaju ovi majstori kad izbace auto sa fabrickom kukom ili sa fabricki ugradjenim plinskim uredjajem. Ovi nasi su izgleda popili svu pamet ovog sveta , a ponajbolje da nam to sve naplate kako njima odgovara i zafali novaca...
 
Kod mene na prikolicama stoje te gumene zavesice ili kako bi ja rekao firange a imaju i nosače p.p aparata.Prikolice su došle iz Banata i sve ih imaju tako da je tamo zakon odavno sproveden u delo a kod nas tek dolazi kao da smo u drugoj državi.
 
Rodjaka sa T40 vratili juce prekljuce sa tehnickog. Ima neku rdju na vratima, i polupane macije oci.


Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Moze li se registrovati prikolica uvezena iz svajcarske a navodno ne prolazi homologaciju?

- - - - - - - - - -

Ima saobracajnu i svu urednu carinsku dokumentaciju.
 
Rodjaka sa T40 vratili juce prekljuce sa tehnickog. Ima neku rdju na vratima, i polupane macije oci.
И треба да га врате! Шта тражи тамо?
Који бре технички, која регистрација? Ма нит ме заустављају нит смеју!
Треба лебом да их раним и још да ме зајебавају. Неће моћи!
Могу само да ме поздраве ("локалци") или да се праве да ме не виде ("републиканци").
 
И треба да га врате! Шта тражи тамо?
Који бре технички, која регистрација? Ма нит ме заустављају нит смеју!

Dođi ti sa tim stavom u Kovacicu. Stric je pre godinu dve isao na ponovno polaganje, nakupio 18 bodova. Te neregistrovan spediter, te nemas ovo, te ovo te ono. Imao je jedan prekrsaj sa kolima, ostalo sve poljo masine.

Zaustavili ga dok je vozio kombajn, bese sa rotacijom sve u fulu, kazu ‘ne radi ti leva pozicija’.

A i svi znamo da ce sve vise da pritiskaju, pare trebaju sve vise. Jako su dovitljivi. Jako.






Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Clan Murtin govori istinu.Imao sam zimus neka drva za prodaju ali nisam hteo da ih nosim za kovacicu jer imam stare tablice(a tamo bilo kupaca dosta),drugar tebao skoro da nosi seno nekom iz kovacice ali nije smeo,na dve prikolice ima stare tablice a na jednoj nikakve,i ja i on imamo ispravna svetla,zmigavce,rotaciju i ostalo.
 
Ljudi misle da je sprdnja,
U zadnje 2_3god je strasno sa policijom kod nas!!!
Crvena vise nije nista, sad hoce 50_100e
Strahota, sejacice imaju svetla I gabarit lampe, resipaci, balirke, beraci,
Drljacu od 5 krila vise nesmes vuci jer l je sklopljena sira od 2,75m
Izdrkaxanje ali tako je,
Ja se dovijam bezim, sakrivam, molim kumim svasta radim kukam ko sinja kukavica da me puste
Skoro sam bezao motorom nije registrovan nemam kacigu I to ispred kuce me cekao SKUTERAS, kod komsije otvorena kapija a iza kuce astar al je bilo kroz avliju pun gas pa lenijom pa u kukuruze!



Послато са Lenovo A2020a40 уз помоћ Тапатока
 
I dale se cuti, to tako mora...po ko zna kojem otvorenom poglavlju. Kad ce otvoriti neko poglavlje u kojem mi dobijamo nesto?? Samo nek se cuti...
 
Da je po poglavlju ,nije ili bar poglavlje moze drugacije da se cita. Trenutno sam u Grckoj,imaju jedno 4-5 vrsti tablica izbledele, sarene. Korozije na vozilima, ovi njini kamioncici.... Mislim da nisam video ni jednog Grka sa kacigom na mopedu, samo stranci na rentiranim. Video sam i par traktora nijed sa signalizacijom ili ne daj boze tablicom.Ne kazem da treba ovako ali ovo kod nas....l
 
Nazad
Vrh