Registracija traktora kombajna i prikljucnih masina

Sada radiš samo tehnički jednom godišnje i to je to.
 
И платиш осигурање једном годишње

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
Онда не живимо у истој држави.

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
Неко им везао прсте да не могу да гледају кроз њих......мада углавном се пролази, увек они накурчени најебу, али не дај боже саобраћајке, онда се све карика.

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
Kod nas za sada ne mora osiguranje.Dovoljan je tehnički pregled a odziv je skoro ravan nuli.
Ni ovde kod mene nije obavezno osiguranje, mada pošto često idem u saobraćaj, OBAVEZNO odradim osiguranje, koje inače, za moj traktor košta 1.300 dinara, što je, mislim, minimalna stavka, a puno vredi, a što se tiče odziva "seljaka" na Tehnički, u mom selu je "vanredno", tj. prilično masovno...
 
Da i kod nas se do sada radio samo tehnicki,ali sam ove godine resio da ga ne radim. Jer sam zakljucio da je samo uzimanje para. Ispise ti jedan papiric i uzme ti 1000 din,a taj papiric mi recimo za dubravu prikolicu ne vredi nista kad joj ne radi ni signalizacija ni kocnice,tako da sam ove godine resio bez tehnickog pregleda.
 
Kod nas je danas akcija tehničkog i radim na svim traktorima i prikolicama.Nisam nikada bio bez tehničkog jer ne bi da rizikujem ako me zaustave pokrajinci ili motorista koji zna da šparta po selima i klepa po ušima.Za 1000 dindži po traktoru i prikolici neću propasti.
 
Pa ti se potrudi da je sve ispravno. Ako si ti nemaran i ne želiš to popraviti ne mora značiti da je i on takav...
 
E pa vidiš imam svu signalizaciju ispravnu,sve katadioptere,znakove za spora vozila,nalepnice...sada i tehnički i što se mene tiče mogu da me povuku.
 
E pa vidiš imam svu signalizaciju ispravnu,sve katadioptere,znakove za spora vozila,nalepnice...sada i tehnički i što se mene tiče mogu da me povuku.
Прочитај ЗОБС, немој бити толико самоуверен....да не повучеш ти њих после

Послато са Леново К6 Ноте уз помоћ плуга
 
Jasno mi je sve jer je novi ZOBS do džaja.Ako ti se nakači neki nervozni,nadrndani naći će ti uvek nešto a pogotovo na traktoru jer su poljoprivrednici okarakterisani kao neko ko ne vodi računa prilikom učešća u saobraćaju.
 
Nazad
Vrh