Registracija poljoprivrednih gazdinstava

I sad će okrenuti koverte naglavačke u Trezor i bićeš među prvima na platnom spisku.:osmeh:
 
hitno mi trebaju papiri za registraciju nemaju ovde u Paracinu a drug hoce da registruje dali ima negde da se skinu i da istampam pa da popuni i preda vec dva dana rade samo obnovu nemaju obrasce za upis novih gazdinstva ovo je ludilo
 
Zar nisu isti papiri za obnovu i novu registraciju? Na ovima koje sam ja popunjavao u gornjem uglu ima ponuđeno da štikliraš registracija, obnova ili izmena. Ima u ovoj temi par strana unazad link za papire ili probaj direktno da gugluješ ministarstvo poljoprivrede ili slično pa ćeš naći. Uglavnom ima da se odštampa sa neta.
 
Ja kada sam prebacivao gazdinstvo od oca na mene pre 5 godina, otac je bio u stalnom radnom odnosu a ja nisam i ja sam placao PIO jer je tad moralo,bio sam upisao fakultet te godine,i tamo jedna zena koja je radila u trezoru me je pitala cime se bavim i ja sam reko da studiram,i ona mi je rekla da ne mogu da regis.gazdinstvo na mene jer studiram,ali je onda moj otac otiso i malo povecanim tonom objasnio da ja mogu da se bavim i astrologijom i da reg.gazdinstvom jer nisam zaposljen i placam PIO,i tako je na kraju i bio.I sta je epilog,da sam na kraju zavrsio fakultet i da sam i dalje nezaposlen i placam i dalje PIO:cool:
 
danas predao preko poste za obnovu gazdinstva koje mi se vodi na majku,guzva je u trezoru nevidjena ali ima resenja i za nju,postom preporuceno...moje sam obnovio prvih dana i nije bilo guzve a ovo danas je totalni haos,ljudi dolaze jos u 4h ujutru i cekaju u redu.
 
@Pujol....nasmejao si me sa ovom poslednjom recenicom posteno! :D :D Inace, ja sam takodje u istoj situaciji kao i ti, isti put smo imali :D
 
Imam jedno pitanj brat mi se skoro zaposlio a gazdinstvo je bilo registrovano na njega i nesmo hteli da obnovimo, e sad ja hocu da registrujem novo gadinstvo na sebe da li mogu to da ucinim i posle 31.03
 
Mozda bolje da ostane na brata, jer sad pio nije obavezan za subvencije, a njemu ce svejedno da firma uplacuje pio zbog zaposlenja
 
Pa šta ste čekali poslednji dan, majku mu... Neko je rekao da će i sutra da se primaju registracije jer je 31. neradni dan. Zato sutra pošalji brata sa dokumentima, i vidite ako možete da registrujete. A i ako kažu da ne primaju više, probaj da izmoliš, počasti 200g kafe i čokoladom ako vam urade.
 
da li moze sad da se promeni povrsina na prijavljeno gazdinstvo,naime moj jedan rodjak se dosetio da registruje polj.gazdinstvo, i neke njegove njive su kod mene prijavljene,i sutra me tera da idemo da raskinemo ugovor,ja mu kazem da je to proslo,on mi kaze da su mu njemu rekli da ima rok od 8 dana,da odnese papir,otici cu u svakom slucaju da raskinem ugovor da me ne boli glava,a znam da na kraju ni ja ni on nece da dobije subvencije ako ih uopste i bude.
 
Nazad
Vrh