Registracija poljoprivrednih gazdinstava

Ja sam nažalost to radio, nije trebalo.
 
Takođe i kod nas u Bečeju za svaku promenu se traži prepis ln.
kao dokaz, da li vlasništva ili zakupa.

Послато са BV6000 уз помоћ Тапатока
 
Posedovni list, ako im treba, od 1. jula 2017. pribavljaju sami !!!

Vole reći da će to duuugoo trajati, ali nije istina, jer ih zakon, takođe, obavezuje na neke rokove. Max rok u upravnom postupku je 15 dana.
 
U svakom slučaju postoji i privremeni nosioc do okončanja postupka ako ti budu pravili problem.
 
Zato sto u ovoj drzavi niko ziv se ne drzi zakona, cist primer je i ovaj slucaj.

- - - - - - - - - -

Posedovni list, ako im treba, od 1. jula 2017. pribavljaju sami !!!

Vole reći da će to duuugoo trajati, ali nije istina, jer ih zakon, takođe, obavezuje na neke rokove. Max rok u upravnom postupku je 15 dana.
Koja ustanova je ta koja ce sama pribaviti posedovni list ili neki drugi dokument umesto da te salje licno po taj? Jel ti znas da prilikom zahteva za skoro svaku dokumentaciju trebas platiti taksu?! Zasto bi drzava gubila milione od pisljivih taksa koje su nagurane i kad prdis.
Ima slucajeva slicnih kao sto je Kanacki napisao ali za to moze lako da odgovara ta doticna osoba. Ili ima jaku poledjinu!
 
Peet za pokrajinske subvencije neki dan ništa nije trebalo, sve su sami pribavili !

Opet ti ova država baš nimalo nije dobra, kako može da odgovara ?

tcccc.... gospode bože...
 
Ne izlazi iz koneksta. Prica je bilo po pitanju trezora i posedovnog lista.
Za koje Pokrajinske subvencije? Konkurs koji je bio otvoren od 4 do 8 Decembra ili koji?
Ako za taj pricas nije apsolutno istina da nisi licno trebao silne dokumente priloziti.
 
Pop ga krsti on prdi...

Nije trebalo ništa !!!

Popuniš zahtev, zaokružiš da nadležni organ u tvoje ime pribavlja potvrde od državnih organa i javnih preduzeća, priložiš račun za koji tražiš subvenciju.

Od 1. jula odeš da izvadiš ličnu kartu sa zahtevom za to, sve ostalo oni pribavljaju...

21. vek Peet, digitalizacija, ti nisi slušao premijerku, a ??

Registracija gazdinstva isto, samo zahtev i kopija lične karte.
 
Sa oprostenjem, ali ti izgleda da iz stale ne izlazis. Zadovoljavas se samo slusajuci radio na radnom mestu i u slobodno vreme citas po netu gluposti koje ti serviraju gejevi!
U realnom zivotu te gluposti koje ti pises da su tako jednostavne za realizaciju uverices se da nisu.
Prvi put kad kupis cipele ( ti si napisao da ih nemas):osmeh: i izlazis radi sredjivanja nekih poslova uverices se da si u zabludi i da ono sto citas je cista laz.:ppozdrav:
 
A pa sad si netrpeljiv prema homosexualnim i transrodnim osobama, nije ti to u redu, nikako...

I još tražiš da ne verujem svojim očima nego tebi...

Mogu ti reći da prosperitetno zastranjuješ, momački što bi se reklo.

A inače po SUPu i opštini najviše obožavljem da se pojavim u "Tigar" čizmama i diskretno đubravim delovima uniforme, sa sve petokrakom na titovci. Ne čekam u redovima.

Radio i tv nemam.
 
Mislim da je to pocelo jos 2016 da sakupljaju dokumenta oni po sluzbenoj duznosti. Znam neke koji su predali zahteve pa cekali po 3-4 meseca (bar za licne karte I pasose, I jos neke stvari). Al bi se ovajdili od subvencija i, povracaja da cekamo njih :osmeh: A generalno kad imas "nekog" neke stvari zavrsis za 48 sati.
 
Računar je poslovna potreba, tv danguba opijatskog tipa.

Fali mi jedno 5-6 kubika fosne da sredim neki plafon-tavan na kući.


P.S.

Za predstojeće, domaće, subvencije takođe važi.

Nema potrebe za jurcanjem po šalterima poreske, vodoprivredne, PIO, socijalne, katastarske, matične i ko zna kakve sve ne uprave...

To se zove sistem jednog šaltera. Podneseš zahtev-dobiješ rešenje.
 
Poslednja izmena:
Nazad
Vrh