Recepture za spremanje koncentrata

Hrani li neko sa Patent Master premixima? Konkretno me zanima receptura. Na vreci ne pise,na njihovoj stranici nema uopste tih proizvoda jer se navodno samo distribuiraju na farme a moze se i kupiti po narudzbi a prodavci pojma nemaju o recepturi.
Slab za dobru genetiku. Jedino u završnoj fazi tova. Uzmi neki jači najbolje IMUNO.

Послато са SM-J510FN помоћу Тапатока
 
Da li je, tj koliko je ova receptura dobra za ishranu tovljenika? Menjati nešto ili ne?
50kg kukuruza
24kg ječma
13kg sojine sačme
10kg pšenice
3kg indi patent.
 
Hoce li neko da napise predlog recepture za 10%premiks za prasad?
Kukuruz
Psenica
Sojina sacma
Ako jos nesto treba...
Kolega radi nemacki premiks original dolazi zapakovan ovde i dosta je povoljan u odnosu na nase.

Послато са SM-J600FN помоћу Тапатока
 
Patent ima njihov proizvod svrstan u premikse kao 10% i ima naziv indy desetka a ide :
Kukuruz 43
Psenica 25
Sojina sacma 22
Indy desetka 10kg.
Ovaj moj premiks je proizvodjaca Miavit a evo i slika. Uvoznik Đurdjevic a ima ga iz prve ruke moj drugar legalno spediter koji ga carini a izlazi meni u susret tu u Subotici.
Pa sad pitam da li ovaj premiks moze da ide u istom sastavu za sve premikse koji su 10 % ili svi proizvodjaci imaju razlicite predloge receptura. Generalno ne znam da li neko koristi ovog proizvodjaca pa moze da predlozi nesto.
76d02f35f53cd0eeb0aa8b6e36c2eb2a.jpg


Послато са SM-J600FN помоћу Тапатока
 
Loša slika ne vidi se lepo. Koliko ima aminokiselina?

Послато са SM-J510FN помоћу Тапатока
 
Postavio sam sliku koja je na telefonu dobra a kad je postavim ovde je mutna. Evo pokusao opet i opet nista. Ne vidim nigde gde pise u vezi aminokiselina koliko ima.
 
Poslednja izmena:
Не може бити предстартер 10% протеина већ 22% протеина.
Ово је пред смеша или непотпуна смеша за прасад. Значи још се нешто додаје. Нисам имао контакта са оваквим премиксима али знам да их има код нас у продаји.

Сви мисле да је мени лако, не дај боже да им је овако.
 
Nazad
Vrh