Razrivač (Gruber)

Kazem ja da je problem sa gruberom u nezapaljenom,tjs neradi posao,a drugi udaraju kontru.
 
Urađena kukuruzišta prvo podrivačem na oko 60cm pa onda gruber na oko >20cm,solidno ispalo,slika nema,nažalost,ali ako budem imao priliku slikaću njivu
 
JA sam se danas ponovio kupio sam Mak-Kirajev razrivac sa 7 radnih tela maksimalna dubina rada 40 cm sirina 2 metra Rus 552 je nosi u 6 kornjaca do nekih 32-.35 cm.Resio sam da strnista necu ni da orem danas sam isprobao i odusevio me jos jedan prohod sa spremacem i gotovo cekam prolece.Slike nazalost nemam jos
 
Kiraj nisi morao praviti, imam gotov ram od danskog celika sa debelozidnim cevima za gruber ubio se.Malo videa sa nepaljenog kukuruzovinista:

[video=youtube_share;Kiv0R8FW8Cs]http://youtu.be/Kiv0R8FW8Cs[/video]
 
Jedna mašina koja je uspešna kopija jednog poznatog brenda snimljeno negde u jugozapadnoj Bačkoj:
img0003.jpg
 
Zavrsena nova masina danas i odmah startovana u beton zemlju.Odlicna stvarcica,tanjiraca je za ovo totalni promasaj.
Zahvat 1,8 metara,9 radnih tela,klirens 60 cm,radio sa 540 na 15cm dubine u tesku ledinu bez problema uzbrdo a u orano ide naravno dublje.Rotor cu kasnije da uradim,sad se nema vremena.
 
Nazad
Vrh