Razrivač (Gruber)

Бодерлица, гумене гусенице се троше па чак је једна била напукла. И то су крпили!!! Нове су око 2 милиона динара, можда сад и скупље. Писао сам пре пар година. На неких 15000 сати отопио један клип. Управљачка јединица за мењач и хидраулично управљање... Кад се подвуче црта пуно више стоји него што ради. Кад ради не гаси се и тако 2 месеца.
 
Ko je zastupnik za Horsch u Srbiji ?,tj gde kupujete delove za njixove masine ?.Masine za obradu zemljista,sejalice...
 
Juče me je pitao Drug da li tanjiraš pre gruberisanja ,jako mu se aviđa kako si uradio.Ne znam gde je video.rekao sam da mislim da ne
 
Mi smo ove godine kako smo kupili gruber poceli u soji! Kako nemam tanjirace na gruberu nije mi se svidjalo jer ne radi ravno iza vec ostaju iza zadnja 4 tela kanali duboki do 10 cm i siroki 10-15 cm pa sam jedno posle podne doradio jedan nosac sa S oprugama koje sam postavio nekih 15 cm visine od zemlje, jedan s jedne strane drugi s druge strane, tela, taman da prebaci zemlju i zatrpa kanale.
Trud i ideja se isplatila!
Dubina je tu negde od 20-25 cm.
Da, obavezno jedan prolaz kratkom tanjiracom kako bi na prolece drljaca mogla lako bez da se zagusi da stupa u rad!
d8088de32a1dd3fd4530c9c7997c252b.jpg


1e5a4384af3e21c04d5a090e588c78a9.jpg


f8e1bf4263e978f45213ed0cd5c648b9.jpg




Sent from my iPhone using Tapatalk
 
Nazad
Vrh