Rasipači mineralnog đubriva

Da se resit sa malo farbe... ko zna koliko su ti pobacali... mislim ako je tako skupo trebalo bi i da traje.
 
rasipac-amazone-f-603-slika-46985347.jpg


Jel na ovo mislis?Ili na one zatvarace iza ovog usmerivaca...Ovo se sve pravi od pleha,samo neki dobar limar.
 
Morace da se pravi nego to istruli do neprepoznatljivosti mene interesuju i klapne i usmerivaci Dali su usmerivaci otvoreni sa prednje strane Jos neka slika ili neke mere bi pomogli Kako resiti onu plastiku na klapnama
 
Ti usmerivaci su plasticni i ja sam ih kupio nove jos pre nekoliko godina. Ne secam se koja je cena bila posto sam kupovao nekoliko stavki, ali se secam da nije bilo nesto nenormalno skupo. Klapne su malo veci problem za namestiti jer je na njima neka plastika koja u stvari vrsi ulogu dihtunga. Treba naci nekog lije plastiku pa probati napraviti kalup.
 
Paore meni je sve metalno kao na gornjoj slici Ako ima plasticni da se kupe jos bolje Ako nije problem napisi gde si nabavljao delove
 
Ovaj usmerivac moze biti metalni,a zatvaraci bi trebalo imati plastiku zbog dihtovanja i lakseg klizanja prilikom zatvaranja,to jedino napraviti od lima i deo sto zatvara potopiti u plastiku,ali to bas treba biti maher dovesti kako treba.
 
Razmisljao sam da donji deo klapne koji je istrulio odsecem i napravim ga od plasticne plocevine a gore da rasecem i uvucem metalni deo ili sa strane da obradim frezerom za debljinu lima klapne i sve to povezem prohromskim srafovima Sta mislite o tome
 
Tu je onda Kverneland baabo po pitanju cene.
Prosle godine tamo do polovine oktobra od 700l onaj najmanji model od 700l zahvata 9-18m od opreme el. instalacija bez cerade i tockica je bio 4100e, e sad mooozda je pojeftinio. :osmeh:
 
Nazad
Vrh