Rasipači mineralnog đubriva

Kako kazu tajkuni iz Gradine kod Sombora. Sirotinja seje repu, a gazde psenicu, kukuruz i soju.:ppozdrav: Ova izjava nije daleko od istine, samo da bi postao gazda moras ili naslediti ili sejati repu pa iz sirotinje se pokusati izvuci.

@Maxa
Moj baca oko 100kj pa vecinom 2x tj 200kj to ispadne. Kod starog gazde je radio i 500kj godisnje. Mazemo ga, pazimo da lulu ne zapnemo i radi. Vise nemam nejednak usev kao sto sam imao dok sam radio sa V&N iz 70ih sa dva diska.
 
Sta pasuje za Dondera? Kakve veze imaju sa Amazone-om,toliko su ga precizno kopirali?? Ja vidim samo katalog amazonea sto si postavio.Ima li neko tog Dondera duze godina,kako se ponasa-da li rdja?Ima par crvenih ne znam im imena,turski su i dosta njih je pocelo da rdja posle nekoliko godina koriscenja.
 
Drugi link ima u aplikaciji za stelovanje bas za OS diskove
Isao sam da gledam i te crvene rasipace,kostaju dosta skuplje a mnogo su lošiji materijali i farba
 
Sta pasuje za Dondera? Kakve veze imaju sa Amazone-om,toliko su ga precizno kopirali?? Ja vidim samo katalog amazonea sto si postavio.Ima li neko tog Dondera duze godina,kako se ponasa-da li rdja?Ima par crvenih ne znam im imena,turski su i dosta njih je pocelo da rdja posle nekoliko godina koriscenja.

Imamo mi 4 god je kod nas još nema rđe nigde.
 
Jel ovde radila metla? Pisao sam duzi post u vezi Vicona sa lulom i nabavke te lule i tog posta nema.
 
Nazad
Vrh