Radovi u malinjaku

Mislim da postoji domaci preparat sa slicnom namenom ekobooster 2.
 
Konacno zavrsio danas sa razbacivanjem stajnjaka u starom malinjaku. Htedoh da poprskam sa Mankogal 80 + Vuxal super, ali m zeznu kisa pa nema nista do ponedeljka, ako vreme dozvoli.. Bez insekticida jer uveliko cvati... Danas sam stavio strasilo pored puta u malinjaku, dva kocica- obukao farmerke, gore letva, obukao malicu i jaknu, i gore zakucao loptu busnu na koju sam stavio sesir... Posle nekog vremena prodje komsija putem i rece mu DOBAR DAN. Umrli smo od smeha...
 
Da se malo nasalim

Radovi u malinjaku februar-jun:

33aylqp.jpg


2e54m06.png


eirzir.jpg


29omss2.gif




Pocetak berbe:

1zdryq0.jpg



Dolazak hladnjacara:

2rm4476.jpg


Daju akontnu cenu:

14oalpw.png








34931px.jpg
 
Nastavak::osmeh:

Mi ispred skupstine:

13z8tjr.jpg



Hladnjacari prolaze ovako:

34931px.jpg
:sjasi:

Naravno ako bude dobra cena hladnjacari dobijaju:

::novac::::novac::,

a mi:

ofuedw.jpg


I naravno:

:ppozdrav:


Nemojte se ljutiti svi ovi likovi su izmisljeni!!:osmeh:
 
Danas završeno čupanje drugih lastara a uzgredno i okopavanje,sutra prskanje ako dozvoli vreme, a cvetanje neće još pošto kod nas malina kasnije stiže. :kisa:
 
centralna Srbija nije izvezla malinu a slabo ce biti sta i da se nabere sve to posledica od prosle kisne godine , cena znak pitanja ko kuca u nasem kraju izvezeno sve a isto slabo ce imati sta da se nabere tako da i kod nas stoji znak pitanja samo malo manji od kuce
 
@cunami
napravio sam bankove 40 cm visine ( nisam jos zavrsio, trebalo bi sutra) sada moze da pada kod nas monsun nema voda da se zadrzi..nasao sam folijarno djubrivo 10x54x10 i mislim da je to najbolja stvar za malinu u fazi zreljenja..prsce li ko sa peharom protiv sive trulezi sada u fazi cvetanja?
 
Pozdrav drugari, kolege malinari .
Evo mene posle duzeg vremena , nemam vremena da disem , a kamoli da posecujem forum . Jedva sam nasao prosli vikend vremena da izfrezujem malinjak po drugi put za ovu godinu.
Nisam jos ni letvice postavio u ovih sest redi gde su neophodne , a pocela je po neka grancica da se lomi , neznam stacu i kako da radim.

Sto se tice cene , ipak mislim da ce to sve da se sredi .

Ove godine ce da kasniberba jedno nedelju dana.
Kod mene je bila nekoliko dana i slana ,ali nije bilo nekih znacajnijih posledica.

Kada cete vi da bacate prve kolicine kana , ili kojeg vec djubriva, u ovo vreme cvetanja i zrenja?

Specijalan pozdrav za najboljeg srpskog malinara MIKERA , kao naravno i za ZOKIJA SEFA .

Pozdrav svima . :ppozdrav:
 
Pozdrav drugari, kolege malinari .
Evo mene posle duzeg vremena , nemam vremena da disem , a kamoli da posecujem forum . Jedva sam nasao prosli vikend vremena da izfrezujem malinjak po drugi put za ovu godinu.
Nisam jos ni letvice postavio u ovih sest redi gde su neophodne , a pocela je po neka grancica da se lomi , neznam stacu i kako da radim.

Sto se tice cene , ipak mislim da ce to sve da se sredi .

Ove godine ce da kasniberba jedno nedelju dana.
Kod mene je bila nekoliko dana i slana ,ali nije bilo nekih znacajnijih posledica.

Kada cete vi da bacate prve kolicine kana , ili kojeg vec djubriva, u ovo vreme cvetanja i zrenja?

Specijalan pozdrav za najboljeg srpskog malinara MIKERA , kao naravno i za ZOKIJA SEFA .

Pozdrav svima . :ppozdrav:
 
Evo i ja nesto radio ,cekam sada na vasa misljenja o prskanju za zastitu od sive trulezi,javite se maestri pomognite pocetnicima. Pozdrav!!!

pre

2yxg7jb.jpg


posle freziranja

5dl0nm.jpg

5dl0nm.jpg

Pocele su i rodne grancice da pucaju nadam se da cu stici da postavim dodatne naslone!!!

@igor76majur pozz.
 
posle freziranja,trebalo vreme da se odradi :haha::haha::haha:,lakse mi je frezirati nego postavljati slike!!!
5dl0nm.jpg

5dl0nm.jpg


5dl0nm.jpg
 
Nazad
Vrh