Radna dozvola

Radni nalog ima na sajtu ministarstva.Moze sve rukom da se pise.Mislim da napises sve rukom po uzoru na stampanu verziju.
 
Zorane daj Bože da dobiješ ali bojim se da nećeš. Nzm da l' je neko uopšte dobio. Negde u ponedeljak sam poslao, bio 700-ti i nikakav odgovor ni dan danas.
 
Zorane daj Bože da dobiješ ali bojim se da nećeš. Nzm da l' je neko uopšte dobio. Negde u ponedeljak sam poslao, bio 700-ti i nikakav odgovor ni dan danas.
27 su mi poslale iz agencije opstinske sinoc sam dobio odgovor na mail.Na mail pise samo da je odobreno od vremena stizanja poruke.Nepise do kada.
Ja imam povrce i mozda sam zato dobio
 
За ратарство министар Недимовић је рекао да се завршавају сви послови до 17х, али ако се неко и затекне са трактором на путу и после 17х да ће толерисати.Сад како ће то изгледати у пракси не знам
 
A sta je za ljude koji žive u gradu a mehanizacija i stoka su im na salasu van grada do kog moraju doći kolima?
 
Mene zaustavili pre neki dan a imam taj problem da mi je mehanizacija na drugom kraju sela i nemam mogućnosti kod mene da uđem u dvorište sa priključnim mašinama pa onda biciklom idem kući, objasnio im ljudcki i pustili me e sad kako će biti sa drugima neznam.
 
Takav odgovor sam i ja dobio.Nositi potvrdu o aktivnom statusu sa sobom i normalno,ljudski razgovarati sa policijom.Imaju razumevanja za poljoprivredu.
 
Podnošenjem zahteva za stočarstvo na mail dobijem odobrenje tj da je zahtev pod tim brojem. To bi pokazao policiji uz radni nalog. Do sada nisam koristio ali mi je ovo za nedaj Bože nekog teškog jagnjenja. Imam utisak da je policija ok ali nisam se kretao u vreme policijskog časa. Svakako smo svi pogođeni koji ne živimo tamo gde je imanje i mehanizacija.
 
Nazad
Vrh