Prskalice

Koliko sam upoznat kod svih uvoznika ovih prskalica je ista cena, a tu cenu dobijaju direktno iz fabrike i trebalo bi da je se pridrzavaju.
 
Tako je. U toku dana sam pricao sa 3 firme i svi su mi rekli istu cenu. tako da ce odluka pasti na najblizeg ponudjaca.
 
U sustini ti je svejedno posto vecina njih salje te prskalice putem kurirskih sluzbi.
 
Raspitaj se pa javi na forum. Jos malo spekulisem, ne menjaju mi se evri, cekam neke novce da legnu :osmeh:
 
meni je agro metal doneo prskalicu,1E-1km.ako ti ides po prskalicu i ne daj boze polomi se nesto tokom transporta,za to ti odgovaras.ali ako je njihov prevoz i ne daj boze nesto se desi prskalici tokom transporta,za to oni odgovaraju,to jest prevoznik :ppozdrav:
 
ok a da li znate mozda u agroart koliko kosta prskalica od 430litra ili 330 litra stapovi 8 metra? ta od 660 litra je mnoogooo velika a i stapovi su dugacki,
 
ok a da li znate mozda u agroart koliko kosta prskalica od 430litra ili 330 litra stapovi 8 metra? ta od 660 litra je mnoogooo velika a i stapovi su dugacki,
Koliko ja znam 430 l nema vec ima 440l i njena cena je 600e.Ja sam moju pre tri godine platio 550e.Cena joj je bila 600e i tad je bilo povracaj 30% i 40% na tu cenu (uslov je bio placen PIO a ja sam tzv. "hobista").Po meni je bolja od one Ferocoop.Drugari su je uzeli (Ferocoop) godinu dana posle mene i eno je sva izvarena jer je popucao ram gde god je bio izvaren.
 
Možda nije po standardima Agromehanike, ali neki ljudi ih ipak koriste.

I šta kazu oni ljudi, jel valja li ta prskalica? Prekljuce sam dobio i ja...

imag0151.jpg


imag0153.jpg
 
Jel ova skrece zadnjim točkovima ? Koja je cijena ove verzije ? U Hr je nošena UF 1201 sa svom opremom oko 25 000 Eura sa PDV.
 
Drustvo prosle godine sam kupio agromehanikovu prskalicu od 440 l,105 l pumpe i 10 metara grane.I imam problem kako da na primer isprskam sa 200 litara vode 1 ha,posto sa ovim diznama koje su na prskalici taman 440 l ode na hektar ma kolko brzo da teram traktor (rakovica 65) ne mogu manje.Da li i pritisak (bar) utice na potrosnju,Evo ove su dizne koji je ovo broj
2hgqvt4.jpg

2mruu74.jpg
 
Nazad
Vrh