Prskalice

Jako je to mala razlika,nama u laboratoriji nije značila nešto ta razlika a pogotovo u poljoprivredi ne znači ama baš ništa. A gustina I masa ratarskih proizvoda je već nešto drugo.

- - - - - - - - - -

Jedno pitanje za poznavaoce koji je navoj na manometru što se koristi na prskalicama. Trebao bi da je 1/4" ali nisam siguran a ne mogu da nađem podatak.
 
Dva meseca rada. Sto se mene tice za bolju priznajem samo amazone. Koja je cini mi se 53800+pdv.
Trazili smo kvalitet i cenu. Da budu u kompromisu. Bertooth, cafini, kuhn, bargam, rimeco, svaka po meni imala je neku manu. Tanke su a kostaju. Cevi, nosaci dizni sve nesto visi i nije zasticeno.

Agrometal namerno nije spomenut. Jer po meni je to cirkus na tockovima (vucene su gledane)
Za 1000 ili 1500 evra manje daju samo brigu. Gde ce i kad puci. Na snimcima gde se one rasklapaju grane lupe i tresu se kao da su to deca pravila.
238523efd43ba352b26b165b1bf83e2e.jpg


Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
 
Poslednja izmena:
E i ti bi trebao da častiš za ovu hiljadarku, posle Milovana. :osmeh:
Neka je sa srećom i narednih 10 000. Ima li neki problem, mana ili zamerka za ovaj period?
 
Koja lokacija? Uvek ima ljudi raspolozenih za druzenje.

Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
 
Dva meseca rada. Sto se mene tice za bolju priznajem samo amazone. Koja je cini mi se 53800+pdv.
Trazili smo kvalitet i cenu. Da budu u kompromisu. Bertooth, cafini, kuhn, bargam, rimeco, svaka po meni imala je neku manu. Tanke su a kostaju. Cevi, nosaci dizni sve nesto visi i nije zasticeno.

Agrometal namerno nije spomenut. Jer po meni je to cirkus na tockovima (vucene su gledane)
Za 1000 ili 1500 evra manje daju samo brigu. Gde ce i kad puci. Na snimcima gde se one rasklapaju grane lupe i tresu se kao da su to deca pravila.
238523efd43ba352b26b165b1bf83e2e.jpg


Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока
Svaka cast kolega, nisam pratio ranije koja je to prskalica ?

Nada poslednja umire.
 
Да ли би се овај електромагнетни вентил могао искористити на прскалици за палење и гашење секција? Прикључак је 1/2"
ef5dd9aac0b5a9564919f7c81ae37f2b.jpg
730e26cd15ea90313adec994efc6923c.jpg
33b1bfacf052e6adcebdb4c8d7ea8053.jpg


Послато са GSmart_Classic уз помоћ Тапатока
 
Dva meseca rada. Sto se mene tice za bolju priznajem samo amazone. Koja je cini mi se 53800+pdv.
Trazili smo kvalitet i cenu. Da budu u kompromisu. Bertooth, cafini, kuhn, bargam, rimeco, svaka po meni imala je neku manu. Tanke su a kostaju. Cevi, nosaci dizni sve nesto visi i nije zasticeno.

Agrometal namerno nije spomenut. Jer po meni je to cirkus na tockovima (vucene su gledane)
Za 1000 ili 1500 evra manje daju samo brigu. Gde ce i kad puci. Na snimcima gde se one rasklapaju grane lupe i tresu se kao da su to deca pravila.
238523efd43ba352b26b165b1bf83e2e.jpg


Послато са LG-H440n уз помоћ Тапатока

Jel to Ag-tronik kompijuter?
 
Nazad
Vrh