Prskalice

Evo jedna u borbi protiv sjajnika.......:osmeh:
18gn6x.jpg
 
Vidis i sam,place i tuguje aaa place i tuguje........:osmeh:
tek kad je dobio napred 200kg tegova onda se smirio,sad samo cekam kad ce mi puci poluga i slicno i kad ce puna prskalica da tresne o patos,nadam se da do doga nece doci a 549 bi bio idealan za nju al kotrlja i ovako dok se nesteknu bolji uslovi
 
Zato se sad muči ferguson sa njom. Vidi der ti kod tebe u selu, ima li još koja takva? Neka se i moj ferdža malo pomuči :osmeh:
 
Stefi ja imam isti komplet. 539 i morava. Kod mene su trojke a na njima treba da pise 03. Ja je napunim punu i idem prvom brzom na 1500 obrtaja i isteram ceo ha. Pritisak u pumpu napumpam rucnom pumpom na 1, 5 i onda mi je na manometru oko 6 i ide mi lepo. E sad mozda je ovo pogresno.ali meni je ok. Sad neka neko grudi kaze sta misli i kako je dobro.
teejet-tab-ttj60-500px.jpg

znaci,ides 6kmh ako trosis 33olit vode na hektar
smanji pritisak na max 3 bara i sa jednim buretom ces da uradis vecu povrsinu :ppozdrav:
ako gresim nek me neko ispravi
 
800 L , 15m radni zahvat, 1700 evrica bez kardana

309k36b.jpg


vmxd8p.jpg
Рабаџија, како си задовољана са прскалицом, ја такође планирам да узмем Биардзки па ме интересује како се Беларус понаша са њом. Којом брзином возиш и на колико обртаја и колико јутара ( хектара) опрскаш са пуним резервоаром? Такође ме интересује да ли би Беларус могао да носи и ради са таквом истом од 1000л ношеном, пошто се двоумим око избора од 800 и 1000 литара. Поздрав и нек те добро служи:ppozdrav:
 
Goran G. ok da smanjim pritisak na 3 bara. A kojom brzinom i na koliko obrtaja da idem? Sve je u redu da sa manje vode i dozom za ha koncentracija je mnogo jača nego kad je ja prskam sa punom prskalicom vode.
 
Nazad
Vrh