Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 69,1%
  • Ne

    Glasovi: 111 30,9%

  • Ukupno glasača
    359
Odg: PROTESTNA VOŽNJA TRAKTORIMA

Zna se ko drzi celu drzavu ekonomiju,poljoprivredu itd,TAJKUNI !naravno par ljudi a poljoprivreda im je najinteresantnija jer se tu nesto proizvodi a ovi iz ministarstva ce morati njih da pitaju sta cemo sa paorima ako izadju na ulicu ::traktor::.Pa sta cemo daj zandarmeriju :udri:.Naravno da sam za protest i j...š naftu koju cu potrositi i ovako je trosim a neznam za cega,samo treba odlucnija i CELICNA organizacija poljoprivrednika na celom nivou ratari,mlekari,vocari,povrtari ma cela Srbija :cao:I ja imam problema sa slanjem poruka
 
Odg: PROTESTNA VOŽNJA TRAKTORIMA

Budite SIGURNI da nema policije,zandarmerije i vojske koliko ima seljaka,niti imaju dzipova i haubica koliko mi imamo traktora i kombajna. :cao:


Jedina razlika je u tome sto su oni jedinstveni,a mi.... ::lose::
Post je spojen: [time]1277464888[/time]
_________________________________________________
A naftu pa ne idemo mi da se vozamo i da pored auto puta pijemo rakiju i okrecemo prasice na raznju,ako treba slepacemo se na smenu,ovo i nije protest luksuza da rasipamo naftu... :nono:
 
Odg: PROTESTNA VOŽNJA TRAKTORIMA

lalo ako mozes kontaktiraj NA ili clana miroslavjovanovic, oni su ovo pokrenuli

Mislim da nisu njih dvoje ovo "pokrenuli" nego država sa svojim nesposobnim ministrima i drugarima "tajfunima" . :zli:


Internet je spor samo za poljo forum ostalo radi ko svet

evo šta meni izbacuje malo malo ...

Service Temporarily Unavailable

The server is temporarily unable to service your request due to maintenance downtime or capacity problems. Please try again later.
Apache Server at poljoinfo.com Port 80

:nono:
 
Odg: PROTESTNA VOŽNJA TRAKTORIMA

Снежо не буди смешна, а шта кад је Председник жут? Па он има да гуши протест и да минира акцију, такорећи не би требало ни да зна за акцију!
Ok i da si u pravu, to ne znaci da treba da odustanemo. Predsednik ili je sa nama ili je protiv. Idemo dalje. Ako sada ne uradimo nista treba nas sve oduzeti
 
Odg: PROTESTNA VOŽNJA TRAKTORIMA

BANE IVANOV je napisao(la):
Kiš ti pod 1. ne znaš ni kako se tvoja asocijacija zove a komentarišeš neke stvari.Juče sam sedeo u Mitrovici sa tvojim predsednikom Miroslavom.Vi ste sada ASOCIJACIJA POLJOPRIVREDNIKA.BIO SAM JA I U MASTER CENTRU SAMO TI TO NE ZNAŠ a pričaš ovakve stvari ovde.Koga od tih SRBIJANACA ti zapravo znaš.JA IH ZNAM SVE i to su patriote od tebe veće 1000 puta.ja ljude ne delim na ove ili one svi smo isti i zakon je isti za sve jer smo u istoj državi.NEMOŽE MINISTARSTVO DA POSTOJI SAMO ZBOG VOJVODINE ZAPAMTI TO!!!I JA ŽIVIM U TOJ VOJVODINI U SRCU SREMA ALI ZA RAZLIKU OD TEBE I TVOJIH ISTOMIŠLJENIKA SVESTAN SAM GORE NAVEDENIH ČINJENICA.taj isti malinar iz Arilja ce zbog žita izaći na ulicu u svako doba dana i noći.ODGOVORNO STOJIM IZA TOGA. :zli: :zli: :zli:
molim te...necu da budem nekulturan!
 
Odg: PROTESTNA VOŽNJA TRAKTORIMA

Dovoljno je par traktora iz okoline BGD da simbolično prate i predvode šetače-a za njihovu naftu lako može da se skupi kinta na licu mesta.
Nego, neka neko kaže ko je "vođa" i kad se kreće, a ovo o čemu ovde pričamo da nastavimo "na megafonu".
P.S. ako nema vođe, dajte da ga izaberemo ili neka se sam proglasi.
 
Odg: PROTESTNA VOŽNJA TRAKTORIMA

zx je napisao(la):
Dovoljno je par traktora iz okoline BGD da simbolično prate i predvode šetače-a za njihovu naftu lako može da se skupi kinta na licu mesta.
Nego, neka neko kaže ko je "vođa" i kad se kreće, a ovo o čemu ovde pričamo da nastavimo "na megafonu".
P.S. ako nema vođe, dajte da ga izaberemo ili neka se sam proglasi.
ovde je nekolicina nas pokrenula akciju, ali smo odseceni od ljudi koji hoce da pregovaraju sa ministarstvom
ko je ovde u tom udruzenju nek se javi da bi mogli da koordiniramo akcije
 
Odg: PROTESTNA VOŽNJA TRAKTORIMA

Imamo ljude koji su na nasoj strani a svaki dan su u ministarstvu,nama ne treba vodja samo nam treba nekoliko ljudi koji ce biti odbijeni u ministarstvu i onda coporativno krecemo a ne jedan pa svi ostali iza njega... :nono:
 
Odg: PROTESTNA VOŽNJA TRAKTORIMA

NA covece sto si tako negativan, mozda ce u ministarstvu da prihvate sve nase zahteve i da ih realizuju do ponedeljka i onda ispusismo i za protestnu voznju i za strajk
 
Odg: PROTESTNA VOŽNJA TRAKTORIMA

Bas bih voleo da ispusim ako oni ispune nase zahteve :cool:
Nisam negativan vec besan,volim da svako uradi svoj posao pa bude nagradjen i na taj nacin najcesce placam radnike i uvek ih imam kad trebaju,a ne volim kad me neko zavrce npr konobari kad vidim da zavrcu onda sank nesto pocne da se drma,a kad su ok i ljubazni ostavim im baksis...tako i sa ovom drzavom.
Zar ne bi bilo lepse da seljak moze da kupi traktor pa drzava uzme porez na traktor,pa zaposli ljude pa i od njih uzme porez i svima lepo da privreda i pare kruze,a ovako pare ima 5 ljudi... :nono:
 
Odg: PROTESTNA VOŽNJA TRAKTORIMA

Mislim na nekog ko će "čoporu" reći recimo Ponedeljak 10:25 na Autokomandi,...

I da dodam za KishRoberta, ove godine nisam sejao pšenicu, a imam dug prema Robnim rezervama koji ću da izmirim novčano. Što se ja Roberte busam ovde u mesto da se radujem ceni od 6 din? Pozdrav iz Šumadije i nemoj da se više kurčiš na takav način! Nije lepo...
 
Odg: PROTESTNA VOŽNJA TRAKTORIMA

NA jel si se cuo sa lalom, jel ima neke nade da se ono sto trazimo nadje na internetu da svi vide za sta se zalazemo?
 
Odg: PROTESTNA VOŽNJA TRAKTORIMA

čeka se odgovor "države",sad sam bio sa banetom i bogdanom,najverovatnije u utorak bi došlo do protestnih vožnji ako naše zahteve neispune.posle će se bane ivanov uključiti verovatno, pa ćete i njega moći pitati oko detalja sada su na terenu i razgovorima. :ppozdrav:
 
Odg: PROTESTNA VOŽNJA TRAKTORIMA

Evo sad sam mu poslao poruku Lali. :cao:


To je ono mi cemo sad da se bunimo za zito,malinari u avgustu za maline,stocari u maju jer je tad najmanja cena zita,za kukuruz i repu nas zajebu ali tad niko ni ne pomislja na proteste jer su svi u poslu preko glave,zima....ono sto je zajednicko svima nama jeste poljoprivreda i SVE nas zajedno jeb* drzava ako se moze nazvati drzavom ovo gde mi sad zivimo... :udri: :udri:
 
Odg: PROTESTNA VOŽNJA TRAKTORIMA

dobro je da ste se setili ja kad sam pokrenuo tekvu temu pre 4-5 meseci ugasio sam je posle nedelju dana posto sam video da niko nije zainteresovan, sad vam je doslo iz dupeta u glavu kad vidite kako se to radi u hrvatskoj...., ratari treba da upale traktore i na terazije, stocari svako po jednu crkanicu tj. najgoru kravu da natovari u kamion ``organizovan prevoz`` i istovar na terazije, pa nek onda dragin glumi kauboja sa tadicem i kompanijom,mamu im jbm lopovsku.hvala!
 
Odg: PROTESTNA VOŽNJA TRAKTORIMA

sneza_80 je napisao(la):
Снежо не буди смешна, а шта кад је Председник жут? Па он има да гуши протест и да минира акцију, такорећи не би требало ни да зна за акцију!
Ok i da si u pravu, to ne znaci da treba da odustanemo. Predsednik ili je sa nama ili je protiv. Idemo dalje. Ako sada ne uradimo nista treba nas sve oduzeti

Нема повлачења - НЕМА ПРЕДАЈЕ!!! :zli:
 
Odg: PROTESTNA VOŽNJA TRAKTORIMA

Dobio sam informacije da su Bane i predsednik udruzenja obisli ministra Dragina i ostalu bandu,malo su bili zateceni kako "obicni seljaci" imaju pouzdane informacije crno na belo sve uredno.
Za sad ih drzimo za muda tj imamo dokumentovane njihove mutne radnje i ako ne pristanu na nase uslove zna se sta sledi.
 
Odg: PROTESTNA VOŽNJA TRAKTORIMA

samo naprijed :D
imate i moju podrsku mada ne mogu ucestvovati a i kod nas je ista situacija
 
Odg: PROTESTNA VOŽNJA TRAKTORIMA

North ARMY je napisao(la):
Dobio sam informacije da su Bane i predsednik udruzenja obisli ministra Dragina i ostalu bandu,malo su bili zateceni kako "obicni seljaci" imaju pouzdane informacije crno na belo sve uredno.
Za sad ih drzimo za muda tj imamo dokumentovane njihove mutne radnje i ako ne pristanu na nase uslove zna se sta sledi.
Aj, leba ti pojasni malo ovo. Kako mi možemo njih da ucenjujemo :sta:
 
Nazad
Vrh