Protestna vožnja traktorima.

Da li ste verovali da ćemo uspeti ?

  • Da

    Glasovi: 248 69,1%
  • Ne

    Glasovi: 111 30,9%

  • Ukupno glasača
    359
Odg: PROTESTNA VOŽNJA TRAKTORIMA

Lalo nemoj tako da pricas,koliko sam ja upuce malinari su krenuli pre nas i nemaju veze sa ovim sad da napomenem nisam malinjar i nikad nebih bio.
 
Odg: PROTESTNA VOŽNJA TRAKTORIMA

Vojvodina ce imati i cene proizvoda i sve kada se bude odvojila a do tada mi smo krava muzara. Bez uvrede ako se neko nadje svi smo mi u istim govnima :ppozdrav:
 
Odg: PROTESTNA VOŽNJA TRAKTORIMA

KishRobert je napisao(la):
rasa02 je napisao(la):
Odakle je ovaj Terzic :sta: .Sta znaci ova njegova izjava?
http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2010&mm=06&dd=25&nav_category=9&nav_id=441134
Da li to znaci da nema nista od bune protiv dahija?
eeee... sad cu biti napusen,al' bar da kazem...
asocijacija iz lacarka i macve se bori za maline i malinare iz uzica i okoline,a ne gleda sta se desava u njihovom dvoristu....zato APV nece sa vama(ne ti raso02,nego svi koji su asocijaciji)...sto vi gledate u srbijance k'o u bogove,na sastanku nase asocijacije sam ja najglasniji da apv ne pristupi i ne menja naziv bas zbog ovakvih stavova...davno sam ja kazao da ce srbijanci vojvodjane zedne preko vode prevesti....
Kiš ti pod 1. ne znaš ni kako se tvoja asocijacija zove a komentarišeš neke stvari.Juče sam sedeo u Mitrovici sa tvojim predsednikom Miroslavom.Vi ste sada ASOCIJACIJA POLJOPRIVREDNIKA.BIO SAM JA I U MASTER CENTRU SAMO TI TO NE ZNAŠ a pričaš ovakve stvari ovde.Koga od tih SRBIJANACA ti zapravo znaš.JA IH ZNAM SVE i to su patriote od tebe veće 1000 puta.ja ljude ne delim na ove ili one svi smo isti i zakon je isti za sve jer smo u istoj državi.NEMOŽE MINISTARSTVO DA POSTOJI SAMO ZBOG VOJVODINE ZAPAMTI TO!!!I JA ŽIVIM U TOJ VOJVODINI U SRCU SREMA ALI ZA RAZLIKU OD TEBE I TVOJIH ISTOMIŠLJENIKA SVESTAN SAM GORE NAVEDENIH ČINJENICA.taj isti malinar iz Arilja ce zbog žita izaći na ulicu u svako doba dana i noći.ODGOVORNO STOJIM IZA TOGA. :zli: :zli: :zli:
 
Odg: PROTESTNA VOŽNJA TRAKTORIMA

galki je napisao(la):
Ako moze neko da objasni koga su to srbijanci preveli zednog preko vode i kako :sta:
da i mene to zanima
gagi je napisao(la):
Vojvodina ce imati i cene proizvoda i sve kada se bude odvojila a do tada mi smo krava muzara. Bez uvrede ako se neko nadje svi smo mi u istim govnima :ppozdrav:
sad ispada da smo mi u povoljnijoj situaciji :nono: druže mi smo u goroj situaciji nego vi,od koga mi da se odvojimo
 
Odg: PROTESTNA VOŽNJA TRAKTORIMA

Drugari, stanite malko na loptu. Nemojte se prepirati i stvarati tenzije medju sobom. Tema je PROTEST na nivou cele drzave, te bi bilo umesno da se svi slozimo, a ne da se separatisemo.
 
Odg: PROTESTNA VOŽNJA TRAKTORIMA

cika_jova je napisao(la):
lalo ako mozes kontaktiraj NA ili clana miroslavjovanovic, oni su ovo pokrenuli, ja sam ogranicen sa pp jer mi je dozvoljeno samo 15 u jednom satu da posaljem i koristim ih za obavestavanje clanova foruma, ovako mogu da kontaktiram, ali da saljem pp nemogu

bilo bi lepo kad bi nam se jos neko prikljucio u slanju poruka na pp kako bi sto pre zavrsili taj posao ima o tome u temi asocijacija

i jos jedan apel da se podsetimo ZBOG CEGA SE BUNIMO I DA SVI IMAMO ISTI INTERES JER JE CENA SVEGA ISTA NA TERITORUI SRBIJE, A OVE BUDALASTINE NE VODE NICEMU I SAMO IRITIRAJU LJUDE KOJI HOCE DA SE UPUTE U OVO I CITAJU OVU TEMU, BUDITE LJUDI I PREKINITE VISE SA TIM
 
Odg: PROTESTNA VOŽNJA TRAKTORIMA

хахаха
zx je napisao(la):
Kod mene bi bio isti slučaj kao sa Galkijem. Zato sam i napomenuo na "Asocijaciji" da treba da se ide za BGD. Pošto nas je i onako malo sa inicijativom, još i da se raštrkamo po regionima... misliće da smo svratili na pivo pre baliranja. Zato hajdemo koliko nas bude, pa da bar budemo na jednom mestu.

хахаха да, мислиће да смо свратили по пиво или да обиђемо усеве :ppozdrav:
:nono: :zli:
 
Odg: PROTESTNA VOŽNJA TRAKTORIMA

Kada je ovakva situacija trebamo biti slozni i moramo se swi pozivati na to,a ne sad vrsiti neku podelu i kozna sta vec... Ljudi pa mi se sad borimo za nasu decu!
 
Odg: PROTESTNA VOŽNJA TRAKTORIMA

motre oni na nas ne brinite ::lose::, od kad se muvamo sa ovim protestima veoma lose radi sajt :udri: ja imam adsl i ne mogu da pokrenem linkove koje postavljate ::lose::
Srbija je kuca VELIKOG :udri: BRATA
Post je spojen: [time]1277451965[/time]
_________________________________________________
a tek ovi koji koriste dial-up :sta: oni nemaju sansu, a njih je najvise :udri:
 
Odg: PROTESTNA VOŽNJA TRAKTORIMA

Internet je spor samo za poljo forum ostalo radi ko svet. I moj ADSL jedva da ucita neku poruku a kamoli da se nesto posalje.
 
Odg: PROTESTNA VOŽNJA TRAKTORIMA

Ja imam ADSL i ucitava mi forum sasvim normalno, mozda vam je do pretrazivaca ja idem preko Mozille i stalno radim update! :cao:
 
Odg: PROTESTNA VOŽNJA TRAKTORIMA

evo klinci se na rts 1 muce da pale zito :haha: :haha: :haha: Salas u malom ritu
U pravi cas :haha: :haha: :haha:
 
Odg: PROTESTNA VOŽNJA TRAKTORIMA

sneza_80 je napisao(la):
Citala sam sve postove, i ja sam za odlazak u Beograd. Okupljanja po opstinama, zvuci smesno, sto je neko napisao kao pivce pre baliranja. Koliko sam ukapirala rok za zvanicno saopstenje vezano za cenu je sutra. Ostaje nam ponedeljak.Po meni svaka opstina na celu sa svojim predsednikom treba da organizuje odlazak u Beograd, pa da se svi vidimo tamo.

Снежо не буди смешна, а шта кад је Председник жут? Па он има да гуши протест и да минира акцију, такорећи не би требало ни да зна за акцију!
Post je spojen: [time]1277453849[/time]
_________________________________________________
Rale 83 je napisao(la):
I JA SAM SA VAMA .
Meni je daleko da dodjem sa traktorom u Vojvodinu ili Beogred , al mogu doci sa kombijem ili kamionom.
A mogu pokusati skupiti ljude i blokirati magistralu M24 naprimer na raskrsnici u Salakovcu tako bi zatvorio i R114-116.
Sa vama sam jer ZELIM DA OBEZBEDIM HVALITETNIJE DETINJSTVO SVOM SINU i vi trebate da se pomucite za vase :bravo:

Браво Рале жив био Шапине је уз тебе! :ppozdrav: :bravo: :zli:
 
Odg: PROTESTNA VOŽNJA TRAKTORIMA

meni radi net dobro tako da svasta moze biti jer ovi gore ne prezu ni od cega... Zapocetak kao sto je rekao NA treba lokalno pa ce samim tim biti posle i veci odaziv i netreba odustajati...
 
Odg: PROTESTNA VOŽNJA TRAKTORIMA

Evo nekih detalja sa sastanka u opštini.Opština svim silama pokušava da NE proglasi vanredno stanje od poplavw-prema njihovim podacima je oko 5% prijavljeno za nadoknadu(mnogi nisu ni prijavili) ali prema našim podacima je 60% njiva pod vodom.Kada su tražili 5 predstavnika poljoprivrednika ja sam izašao-mi da rešimo pitanje vode bez ikakve ingerencije.Ne može se ljudi lepo sa njima,sve rade da dobiju na vremenu,atmosfera je u opštini usijana što je dobar znak za daljnje korake
 
Odg: PROTESTNA VOŽNJA TRAKTORIMA

Kao prvo, da se zna da u potpunosti podrzavam borbu za bolje uslove u poljoprivredi, ali....
Po meni, ovaj protest je pogresan iz prvog razloga, a nece uspeti iz drugog

1. trazimo vecu cenu zita, a u celom okruzenju je cena ista, tj slicna. Pa niko vam nece dati vise para ako ne mora. Kao sto niko od vas nece u prodavnici kupiti domaci proizvod koji je skuplji od stranog, a istog kvaliteta, tako Nam niko nece dati vecu cenu za zito, ako moze da uveze. Nema to bas preterane veze s patriotizmom.

2. Razmisljam da se prikljucim protestu, i shvatam da ne mogu iz jednog razloga -NEMAM NAFTE. Drzim za sebe da sam u dosta povoljnijoj finansijskoj situaciji od velike vecine paora u Srbiji, pa ipak ne mogu da priustim ovaj protest...Da se vozikam danas ceo dan, treba mi bar 20 litara nafte. Da protestvujem 10ak dana, pa ljudi, to je bure nafte! Ko to moze danas da baci na vozanje??
 
Odg: PROTESTNA VOŽNJA TRAKTORIMA

Oldtimer, možda je cena ista ili slična, ali da li su isti inputi. Ajmo da izračunamo profit, ako ga ima sa jednog hektara neke žitarice ili troškove proizvodnje kilograma žive vage tovljenika i junadi. Daj da uporedimo troškove života i poreska opterećenja...
 
Odg: PROTESTNA VOŽNJA TRAKTORIMA

Не бих да палим ватру али финим путем и осмесима нећемо постићи ништа.
Обећаће нам шта год ми будемо тражили па ће мало као да затегну да не буде све по нашем. али од тога неће бити ништа! :nono:
Само ће нас заварати нечим на кашичицу. Нема ту више шта да се прича, само се продужава агонија. Вук длаку мења али ћуд никада! Проблем није површан у питању су велики корени. Једино право решење је мотка али то је већ озбиљна ствар. Тако да размислите шта ћете, или у се и у своје кљусе или озбиљна акција! Џа или бу!
Post je spojen: [time]1277431537[/time]
_________________________________________________

oldtimer je napisao(la):
Kao prvo, da se zna da u potpunosti podrzavam borbu za bolje uslove u poljoprivredi, ali....
Po meni, ovaj protest je pogresan iz prvog razloga, a nece uspeti iz drugog

1. trazimo vecu cenu zita, a u celom okruzenju je cena ista, tj slicna. Pa niko vam nece dati vise para ako ne mora. Kao sto niko od vas nece u prodavnici kupiti domaci proizvod koji je skuplji od stranog, a istog kvaliteta, tako Nam niko nece dati vecu cenu za zito, ako moze da uveze. Nema to bas preterane veze s patriotizmom.

2. Razmisljam da se prikljucim protestu, i shvatam da ne mogu iz jednog razloga -NEMAM NAFTE. Drzim za sebe da sam u dosta povoljnijoj finansijskoj situaciji od velike vecine paora u Srbiji, pa ipak ne mogu da priustim ovaj protest...Da se vozikam danas ceo dan, treba mi bar 20 litara nafte. Da protestvujem 10ak dana, pa ljudi, to je bure nafte! Ko to moze danas da baci na vozanje??

Одлично запажање! :D
Ја сам мислио да се снађем за мало горива кад је ''наша ствар'' у питању :udri:

[/quote]
cukaneca je napisao(la):
Oldtimer, možda je cena ista ili slična, ali da li su isti inputi. Ajmo da izračunamo profit, ako ga ima sa jednog hektara neke žitarice ili troškove proizvodnje kilograma žive vage tovljenika i junadi. Daj da uporedimo troškove života i poreska opterećenja...

Па Oldtimer је на то и хтео да укаже да није проблем цена производа него трошкови производње.
 
Odg: PROTESTNA VOŽNJA TRAKTORIMA

Da i ja sam cuo da ovi iz Kishovog udruzenja zele samo da istaknu neke delove vojvodine,ajde mi samo objasni kako Lacarak,Martinci i sl JAKA sela po poljoprivredi i stocarstvu mogu da se bore prioritetno za maline ?? :sta:
 
Nazad
Vrh